کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / افرادی که یک یا چند دندان نامرت دارند
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

افرادی که یک یا چند دندان نامرت دارند

اگر مردم می خواهند مراقب بهداشت دهان و دندانهای خود باشند و دندان های سالمی داشته باشند روزانه سه بار مسواک بزنند و از نخ دندان استفاده کنند.

جالب است بدانید که از خاصیت های قرارگیری دندان در دهان این است که به طور طبیعی خودش را تمیز میکند یعنی زمانی که شما غذایی را وارد دهان‌تان می‌کنید و آن را قورت می‌دهید به خودی خود با جویدن و سرخوردن غذا روی دندان تا حدی مقداری از آن تمیز شده و بعد از آن وقتی که شما مسواک میزنید به‌طور کامل تمیز می‌شود.

در بعضی حالات به عنوان مصال مثال یکی از دندانها به خاطر حالات قرارگیری خود کمی عقب تر از بقیه دندان‌ها قرار دارد و متوجه می‌شوید که این دندان شما معمولا از بقیه دندان‌ها زردتر یا رنگش تیره‌تر است.

دلیل این مسئله این است که آن دندان خاص خارج از رده اصلی بقیه دندان هایتان قرار گرفته و وقتی شما غذا می‌خورید به طور طبیعی تمیز نمیشود.

به همین دلیل در اینجا باید با انجام ارتودنسی دندان و یا درمانهای پروتز جای دندان را تغییر دهید تا در ردیف اصلی دندانها قرار بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *