کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / ایمپلنت جایگزینی مناسب برای دندان های مصنوعی
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

ایمپلنت جایگزینی مناسب برای دندان های مصنوعی

ایمپلنت implant اثر مثبتی در درمان بیماری های دهان و دندان دارد که اگر در جای خودش به کار گرفته شود جایگزین مناسبی برای دندان های مصنوعی میباشد.

ایمپلنت اگر در زمان مناسب در درون دهان بیمار به کار گرفته شود وضعیت لثه‌ها و به طور کلی دهان را متحول می‌کند و یکی از روش های ترمیم دندان محسوب می‌شود.

در زمان انجام عمل ایمپلنت بیمار باید مرتب بعد از مصرف هر غذایی دهان خود را مسواک بزند و همچنین از کار نخ کشی دندانها غافل نشود.

ایمپلنت حتی برای بیمارانی که تمام دندانهای خود را از دست داده‌اند کاربرد سودمندی دارد و بهتر است دندان‌های مصنوعی عمل غذا خوردن و جویدن را به درستی انجام می‌دهد.
ایمپلنت به شکل پروتزهای ثابت جایگزین نوع متحرک آن عمل می‌کند و در هنگامی که در درون دهان قرار می‌گیرد به راحتی با سایر دندان‌ها هماهنگ عمل می‌کند.
در افرادی که دچار عارضه دیابت کنترل نشده هستند یا سیستم ایمنی بدن آنها مشکل دارد، بهتر است از پروتز ثابت ایمپلنت استفاده نکنند.
کاربرد ایمپلنت در افراد سیگاری و بیمارانی که استخوانهای فکشان شرایط مناسبی ندارد به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. خواهش ما از شما عزیزان این است که برای سلامتی خودتان سیگار نکشید. منونیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *