کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / با دندان هایتان مهربان باشید
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

با دندان هایتان مهربان باشید

مسواک, دندان, مسواک زدن

با دندان هایتان مهربان باشید

حسابي خواب‌تان مي‌آيد و آماده‌ايد در رختخواب شيرجه بزنيد ولي يك كار باقي مانده است و آن هم سر زدن به آخرين دوستي است كه در طول روز با او ملاقات مي‌كنيد؛ «مسواك عزيز» را مي‌گوييم.

با بي‌حوصلگي به دستشويي مي‌رويد، خميردندان را روي مسواك مي‌گذاريد و جلوي تلويزيون برمي‌گرديد. در حالي كه غرق تماشاي آخرين صحنه‌هاي فيلم هستيد،‌ دندان‌هاي‌تان را تند تند مسواك مي‌زنيد.

اين عمل حتي يك دقيقه هم نمي‌شود.اگر از شما سوال كنند كدام قسمت از دندان‌هاي‌تان را مسواك زده‌ايد، به ياد نداريد، چون در حالي كه غرق تماشاي آخر فيلم بوديد، مثل هر شب و به صورت خودكار در كوتاه‌ترين زمان ممكن دندان‌هاي‌تان را مسواك زده‌ايد!يك لحظه صبر كنيد.

حتما قبول داريد شما همين يك دست دندان را داريد و اگر هر يك از آن‌ها را از دست بدهيد، دندان تازه‌اي به جاي آن رويش پيدا نخواهد كرد و بايد تا آخر عمر با جاي خالي آن كنار بياييد.

از همين امشب با دندان‌هاي‌تان مهربان‌تر باشيد. لحظاتي را فقط به مسواك زدن اختصاص دهيد. جلوي آينه بايستيد و با اين روش جديد، دندان‌هاي‌تان را مسواك بزنيد. با دندان هایتان مهربان باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *