کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / بهترین روش درمان دندانپزشکی
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

بهترین روش درمان دندانپزشکی

درمان دندانپزشکی, مقالات دندانپزشکی, اخبار دندانپزشکی

بهترین روش درمان دندانپزشکی

امروزه بهترین روش درمان دندانپزشکی، محافظه کارانه ترین آن است؛ یعنی روشی که کم ترین دستکاری را در بافت های دندان در بر داشته باشد.

با این دیدگاه، بهترین روش برای درمان چنین دندانی در مرحله نخست عبارتست از بلیچینگ که در این مورد برخلاف نوع دیگر از داخل دندان انجام می شود.

اگر از این روش نتیجه دلخواه نگرفتید، گزینه بعدی لمینیت است چون تراش کمتری روی دندان انجام می شود اما در صورتی که به هر دلیلی امکان استفاده از لمینیت نباشد، می توان از روکش استفاده کرد.

برای دندان های جلو بهتر است از روکش های تمام چینی که فلز در آن ها به کار نرفته استفاده شود. البته در موارد خاصی می توان با استفاده از ترمیم کامپوزیتی نیز برای اصلاح رنگ دندان استفاده کرد.

درمان با لمینیت اگر به درستی انجام شود می تواند بیش از ده سال دوام آورد و حتی به فرض این که روکش کامل دوامی بیشتر داشته باشد، نظر به این که می توان لمینیت را به سادگی تعویض کرد، مزیت های آن بر اندکی کوتاه تر بودن دوام اش می چربد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *