کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / توصیه هایی برای داشتن لبخندی زیبا
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

توصیه هایی برای داشتن لبخندی زیبا

چگونه زیبا بخندیم؟, خنده زیبا, دندانپزشکی زیبایی, کلینیک دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی, اصلاح خط لبخند

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی هروی: برخی افراد دارای قوس دندانی تنگ یا جمع شده هستند بنابراین در هنگام لبخند فقط دندان های جلو دیده شده و دندان های عقب تر در داخل و پشت دندانهای جلویی قرار می گیرند.

در حالت ایده آل، شما در هنگام لبخند می توانید دندان های آسیاب کوچک رادر طرفین لبخند مشاهده کنید.

میزان پهنای لبخند بر اساس فاکتورهای بیولوژیک تعیین می شود مثلا میزان پهنای لبخند در افراد با جثه بزرگتر زیادتر است.

اگر درطی درمان متخصص ارتودنسی بتواند پهنای صحیح لبخند را با توجه به معیارهای بیولوژیک ایجاد کند نتیجه آن زیبایی بیشتر و قدرت بیشتر شما خواهد بود.

هر چقدر پهنای لبخند زیادتر باشد تاثیر آن در فرد بیینده زیادتر بوده و بهتر است. پهنای لبخند از طریق پهنای قوس بالا تعیین می شود.

قوس بالا از طریق کنار هم قرار گرفتن دندانها بر روی یک قوس بوجود می آید.

فضای منفی یا همان فضای تاریک و سیاه

این فضا وابسته به اندازه دهان، اندازه دندان ها و پهن بودن قوس دندانی است. قوسی که از اتصال لبه دندان های ثنایای بالا ایجاد می شود و قوسی که در هنگام لبخند بر روی لب پایین ایجاد می شود. رابطه این دو قوس در هنگام لبخند هماهنگی و موازی بودن آنها است.

طرح ریزی دقیق حرکت دندان ها در هنگام ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی  و اصلاح نقایص شکلی این دندان ها توسط متخصصان دندانپزشکی ترمیمی می تواند باعث ایجاد این هماهنگی بین لبه دندان های ثنایای بالا با قوس  لب پایین شود.

این فضا در مقادیر متفاوت در همه لبخند ها دیده می شود، ولی مقدار نامناسب آن در مقادیر زیاده از حد یا کم می تواند بر زیبایی لبخند اثر منفی داشته باشد.

فضای منفی همان فضای تاریک و سیاه موجود درگوشه های دهان در هنگام لبخند فضای منفی نامیده می شود.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *