کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / خدمات دندانپزشکی رایگان برای مادران باردار, شیرده و کودکان زیر ۱۴ سال
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

خدمات دندانپزشکی رایگان برای مادران باردار, شیرده و کودکان زیر ۱۴ سال

اخبار دندانپزشکی, دندانپزشک اطفال

خدمات دندانپزشکی رایگان برای مادران باردار, شیرده و کودکان زیر 14 سال

میرخزیمه از توزیع رایگان مسواک انگشتی برای کوکان زیر سه سال خبر داد و افزود: این اقدام با هدف ارتقا سطح بهداشت دهان و دندان و پیشگیری از پوسیدگی دندانها از سنین کودکی، انجام شده است.

عبدالعزیز میرخزیمه در گفتگو با خبرنگار ما با تاکید بر اینکه مردم باید حدالمقدور از کشیدن دندان های خود جلوگیری کنید افزود: کشیدن دندان باعث تحلیل رفتن فک میشود و مطاقب آن نظم دندان ها از بین می رود.

وی با بیان اینکه در مراکز خدمات جامع سلامت برای دو گروه زنان باردار وشیرده تا یک سال و کودکان زیر ۱۴ سال کلیه خدمات دندان پزشکی رایگان می باشد تصریح کرد: وزارت بهداشت خدمات بسیار زیادی را برای مردم مناطق محروم در نظر گرفته که متاسفانه اکثر افراد از فواید آن ها آگاه نیستند.

طرح ترمیم رایگان دندان به دانش آموزان نیمروزی

رضا روبین اظهار داشت: خدمات دندان پزشکی شامل  کشیدن دندان، ترمیم دندان، جرم گیری و فیشورسیلنت و فلوراید تراپی در این مراکز انجام می شود.

مدیر گروه دندان پزشکی خاطر نشان کرد: پزشکان این مرکز با استفاده از یونیت سیار در سطح مدارس شهرستان، دانش آموازن را معاینه و در صورت نیاز به ترمیم دندان به صورت رایگان انجام می شود.

روبین تصریح کرد: پنج مرکز خدمات جامع سلامت شهر ادیمی، دهستان بزی، دهنو پیران، مرکز گلخانی، مرکز سفیدآبه مجهز به یونیت و تجهیزات دندان پزشکی هستند و چهار دندان پزشک این شهرستان به صورت دوره ای در این مراکز به ویزیت بیماران می پردازند.

وی افزود: روزانه به طور متوسط ۲۰ نفر توسط هر پزشک در این مرکز خدمات دندان پزشکی دریافت می کنند با توجه به کم درآمد بودن مردم شهرستان هزینه خدمات دندان پزشکی در این مراکز بسیار کم است.

منبع: دانا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *