کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / درخشنده و زیبا جلوه دادن دندان ها
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

درخشنده و زیبا جلوه دادن دندان ها

درخشندگی بیشتر دندان ها, زیبایی دندان ها, دندانپزشکی شبانه روزی در تهران

درخشنده و زیبا جلوه دادن دندان ها

طول عمر کم (بین ۳ تا ۵ سال و حداکثر ۸ سال)، تغییر رنگ تدریجی و رنگ گرفتگی در لبه‌های ترمیم، سایش در طول زمان و لب‌پر شدگی به همراه شکستگی از معایب کامپوزیت ونیرها است.

راه و روش های فراوانی برای  درخشنده و زیباتر جلوه دادن دندان ها وجود دارد مهمترین امر سالم و طبیعی بودن دندان هاست که در وهله اول باید برایتان حائز اهمیت باشد سپس به زیبایی آنان بیاندیشید.

دکتر کامران امیرقلی ، با اشاره به اینکه کامپوزیت دندان ها از نظر اقتصادی هزینه کمتری برای فرد به همراه دارد، گفت: کامپوزیت‌هایی که به طور تخصصی برای درمان‌های زیبایی به کار گرفته می‌شود، بسیار اندک و انگشت شمارند. بنابراین هر کامپوزیت را نمی‌توان به این خاطر که سفید و مستحکم است به اسم کار زیبایی روی دندان گذاشت.

وی در ادامه افزود: کامپوزیت‌های زیبایی باید علاوه بر دارا بودن طیف رنگی قابل قبول، قابلیت بازسازی لایه به لایه دندان یعنی مینا و عاج را داشته باشد، علاوه بر آن بسیار عالی دندان را پوشش دهد و در عین حال مستحکم باشد تا بتواند درخشندگی و طبیعی بودن یک دندان واقعی را ایجاد کند.

این عضو انجمن دندانپزشکی زیبایی آمریکا یادآور شد: ارزان بودن، قابلیت انجام در یک یا دو جلسه و عدم نیاز به انجام قالب‌گیری از مزایای این روش است. دندان‌ها تراش نمی‌خورند یا بسیار کم تراش داده می‌شوند. قابل ترمیم بودن مجدد در صورت شکستگی و لب‌پر شدگی و دارا بودن زیبایی از مزایای کامپوزیت ونیرها است.

امیرقلی زیباتر و طبیعی‌تر بودن دندان‌ها را از مزایای پرسلن لمینیت نسبت به کامپوزیت ونیر دانست و خاطرنشان کرد: ماندگاری بین ۱۰ تا ۱۵ سال و استحکام و ثبات رنگ از دیگر مزایای آن است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *