کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / پزشکی و سلامت / درمان گیاهی بوی بد پا (طب سنتی)
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

درمان گیاهی بوی بد پا (طب سنتی)

روش هایی برای درمان گیاهی بوی بد پا

درمان گیاهی بوی بد پا (طب سنتی)

روش اول

اگر بعد از انجام کارهای روزانه و پیاده‌روی هنگام بازگشت به خانه نگران بوی بد و نامطبوع پاهای‌تان هستید، با یک نسخه گیاهی و منحصربه‌فرد می‌توانید از شر بوهای مزاحم راحت شوید.

تنها کافی است به مدت ۱۰ روز، شب پاهای‌تان را درون جوشانده یا عصاره برگ یا گلبرگ خشک شده گل سوسن قرار دهید. این کار به شما کمک می‌کند تا میزان تعریق پاهای‌تان را کنترل کنید و به این ترتیب مانع از بو گرفتن پاهای خود شوید.

در طول روزهای تابستانی بهتر است هر ماه این شیوه را تکرار کنید تا بقيه روزهای گرم تابستان را با آسودگی خیال و بدون بوهای مزاحم سپری کنید.

روش دوم

عرق کردن و بوی پا ممکن است با غوطه‌ور کردن روزانه پا در چای سیاه که شامل اسید تانیک است، کاهش یابد.

روش این است که ۲ بسته چای آماده را داخل یک ظرف آب جوش به مدت ۱۵ دقیقه نگه دارید و بعد حدود ۲ لیتر آب سرد به آن اضافه کنید و پاهای خود را به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه در آن غوطه‌ور سازید.

بعضی از مردم، بعد از ۷ تا ۱۰ روز استفاده از این روش بهبود بسیار چشمگیری را گزارش داده‌اند. بی‌كربنات سدیم سطح پوست شما را قلیایی‌تر كرده و در نتیجه مقدار عرق را كاهش می‌دهد.

برای این منظور یك قاشق غذاخوری جوش‌شیرین را در یك لیتر آب بریزید و هفته‌ای دو بار به مدت ۱۵ دقیقه پاهای خود را در این محلول قرار دهید. روش دیگر پاشیدن جوش‌شیرین در داخل كفش‌هایتان است.

طب سنتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *