کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / پزشکی و سلامت / درمان گیاهی و طبیعی برای درمان بوی بد بدن
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

درمان گیاهی و طبیعی برای درمان بوی بد بدن

بوی بد بدن, طب سنتی ایرانی

درمان گیاهی و طبیعی برای درمان بوی بد بدن

روش اول

یکی از بهترین راه‌های کنترل تعریق در روزهای گرم تابستان حمام درمانی با جوشانده برگ مورد است. برای تهیه این جوشانده کافی است ۱۰۰ گرم از برگ‌های تازه خشک شده مورد را درون ۵‌لیوان آب بریزید و آن را روی حرارت بگذارید تا پس از جوشیدن ۳ لیوان از آن باقی بماند. در این مرحله کافی است وان حمام را پر کنید و این جوشانده را به آب وان اضافه کنید.کافی است در هفته دوبار درون این آب به مدت ۲۰ دقیقه دراز بکشید و بدن‌تان را با آن بشویید. جوشانده برگ‌های مورد به جهت خاصیت قابضی که دارند موجب انقباض غدد تعریق در بدن شده و به‌دنبال آن میزان تعریق بدن کنترل می‌شود. علاوه بر این برگ مورد  برخلاف مورد بوی دلنشینی دارد که می‌تواند بدن را خوشبو کند.

روش دوم

نوشیدن معجون سبزی شاهی یکی از بهترین روش‌ها برای پیشگیری از بدبویی بدن در روزهای گرم تابستان است. اگر در گروه افرادی قرار دارید که در فصل تابستان با گرم شدن هوا دچار گرمازدگی، تعریق زیاد و به‌دنبال آن بدبویی بدن می‌شوید، پیشنهاد می‌کنیم پیش از شروع تابستان به مدت ۲ هفته هر صبح ناشتا معجون شاهی بخورید.برای این کار می‌توانید شاهی تازه را خرد کرده با ۱۰ دانه تخم شاهی درون مخلوط‌کن بریزید و هر روز ناشتا یک فنجان پر یا نصف لیوان از این معجون را بخورید. بعد از ۲ هفته خواهید دید که در مقایسه با سال‌های قبل تابستان بهتری را پشت‌سر می‌گذارید و کمتر دچار بدبویی و تعریق بدن می‌شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *