کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / روشی شگفت انگیز برای درمان بیماری لثه در سریع ترین زمان
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

روشی شگفت انگیز برای درمان بیماری لثه در سریع ترین زمان

روشی شگفت انگیز برای درمان بیماری لثه در سریع ترین زمان

دندانپزشكان موفق شدند با روشي استثنايي و شگفت‌آور، بيماري لثه را ظرف چهار تا پنج ساعت معالجه كنند.

به گزارش  ايسنا، بيماري لثه عامل ابتدايي از دست دادن دندانها است كه تقريبا ۵۰ درصد از كل جمعيت جهان به آن مبتلا هستند و عواقب و پيامدهاي آن تقريبا غيرقابل جبران است. علائم اوليه عفونت لثه شامل تورم و خونريزي لثه‌ها، تنفس نامطلوب و حساسيت است.

اگر اين بيماري در مراحل اوليه مورد توجه و رسيدگي قرار گيرد با پاكسازي تخصصي دندانپزشكي قابل درمان است اما در موارد شديدتر، لثه‌ها و بافت‌هاي زيرين آن مي‌توانند عفوني شوند.

اين عفونت شديد سبب جابه‌جايي دندانها مي‌شود و دندانها را لق مي‌كند. اما اين بار دندانپزشكان در درمانگاه هال در مركز لندن موفق شدند بيماري مزمن لثه را معالجه كنند و جالب اينكه اين درمان طي يك جلسه و ظرف چهار پنج ساعت امكانپذير است.

به گزارش روزنامه ديلي ميل، اين دندانپزشكان مي‌گويند: ما با روش كشيدگي آرام لثه به سطوح ريشه دندان دست پيدا مي‌كنيم و با وسايل خاصي بافت‌هاي عفوني را كه اسنفجي و منعطف هستند، برمي‌داريم و عفونت‌هاي اين نقطه را پاكسازي مي‌كنيم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *