کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / پزشکی و سلامت / زیبایی با عسل + ماسک های زیبایی + آموزش
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

زیبایی با عسل + ماسک های زیبایی + آموزش

ماسک عسل, ماسک زیبایی, ماسک مو, ماسک پوست

زیبایی با عسل + ماسک های زیبایی + آموزش

عسل شامل موم و شکر و مواد معدنی است، یک مرطوب‌کننده طبیعی به شمار آمده و همانند یک ماده آرامشبخش برای پوست‌های حساس عمل می‌کند.

عسل می‌تواند در خیلی از محصولات زیبایی یافت شود، شما می‌توانید این محصولات را در مغازه‌های محلی یا مغازه‌هایی که دارای محصولات زیبایی مطلوب هستند، بیابید. جالب اینکه خیلی از این محصولات می‌توانند بسیار گران‌قیمت باشند؛ اما تعدادی از این محصولات هم می‌توانند در منزل ساخته شوند.

-موهای درخشان

برای براق کردن موهایتان، می‌توانید مخلوطی از یک قاشق چایخوری عسل به همراه آبلیموی تازه فشرده شده و یک لیتر آب گرم تهیه کنید. طبق معمول، با شامپوی همیشگی موهایتان را بشوید و بعد، از مخلوط عسل برروی موهایتان بریزید. اجازه دهید موهایتان به صورت نرمال خشک شود، نیازی به شستن مخلوط عسل از روی موها نیست.

-نرم کننده مو

برای داشتن پوست سر و موهایی سالم، می‌توانید از مخلوط یک‌دوم فنجان عسل و دو قاشق سوپ‌خوری روغن زیتون استفاده کنید. موهایتان را با مخلوط عسل آغشته کنید، سپس پوششی روی سرتان بگذارید و اجازه دهید برای سی دقیقه روی آن بماند. بعد از سی دقیقه شامپو بزنید و طبق معمول موهایتان را بشویید. از شامپويي که براي موهاي چرب ساخته شده استفاده نکنيد.

-سفتي پوست

برای سفتی، نرمی و رطوبت پوست‌تان، می‌توانید مخلوطی از یک سیب و یک قاشق سوپ‌خوری عسل (که در ماشین مخلوط‌کن تهیه کرده‌اید) استفاده کنید.

آنقدر مخلوط عسل را هم بزنید تا نرم شود و به آرامی روی پوست صورت بمالید و اجازه دهید برای پانزده دقیقه باقی بماند. بعد از پانزده دقیقه، مخلوط عسل روی صورت‌تان را با آب گرم بشویید. با نکات زیبایی گفته‌شده در بالا، می‌توانید محصولات زیبایی سودمندی را در منزل تهیه کنید. عسل، یک محصول فوق‌العاده در زیبایی است؛ چراکه شامل آنزیم‌ها، ویتامین‌ها و موادمعدنی زیادی است. برای تهیه محصولات زیبایی، قبلا مطمئن شوید عسلی که خریده‌اید، صددرصد خالص باشد.

-ماسک عسل

عسل خالص را روی صورت‌تان بمالید و اجازه دهید که برای مدتی روی پوست‌تان باشد، تا زمانیکه خشک شود. تقریبا پانزده دقیقه برای خشک شدن عسل برروی پوست کافی است. وقتی که خشک شد، صورتتان را با آب گرم بشویید.

-پوستی روشن با حمام عسل

برای رطوبت، نرمی و داشتن پوستی روشن، در حمام بعدی‌تان از یک شیشه عسل استفاده کنید. عسل را به پوست‌تان بمالید و برای مطمئن شدن از خشک شدن عسل، برروی پوست از دست‌تان کمک بگیرید، در این حالت، با اینکه عسل، پوست شما را چسبناک کرده، اما به نرمی و راحتی، دست شما روی پوست‌تان حرکت می‌کند. سپس بدنتان را با آب بشویید. نتیجه این کار، گردش خون عالی، زیبایی و روشنی پوست خواهد بود.

-وان عسل

برای خوش‌بویی و نرمی پوست‌تان، یک‌چهارم تا یک‌دوم فنجان عسل به آب وان اضافه کنید.

-ماساژ عسل

یک قاشق چایخوری عسل، به همراه کمی پودر بادام را در کف دست‌تان مخلوط کنید و به آرامی روی صورت‌تان بمالید. سپس این معجون عسل و بادام را با آب گرم بشویید.

-تمیز‌کننده روزانه صورت

مخلوطی از یک قاشق چایخوری عسل با پودر شیر تهیه کنید. از این محلول، به عنوان تمیزکننده مواد آرایش و زدودن کثیفی پوست صورت می‌توانید استفاده کنید و بعد با آب گرم صورت‌تان را بشویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *