کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / پزشکی و سلامت / شل شدن عضلات و بزرگ شدن شکم با پوشیدن شلوار های تنگ
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

شل شدن عضلات و بزرگ شدن شکم با پوشیدن شلوار های تنگ

علت شل شدگی عضلات, علت بزرگ شدن شکم, شلوار تنگ, مضرات شلوارهای تنگ, ضررهای شلوار تنگ

شل شدن عضلات و بزرگ شدن شکم با پوشیدن شلوار های تنگ

شلوارهاي تنگ مورد علاقه بسياري از مردم هستند اما شايد شنيدن اين خبر براي اين افراد نگران‌كننده باشد.كارشناسان هشدار دادند پوشيدن اين شلوارها مي‌تواند باعث تنبل‌شدن عضلات و در نتيجه بزرگ شدن شكم و شل شدن عضلات پاشود.

اين موضوع به‌خصوص براي زناني كه اين شلوارها به جزو ثابت كمد لباس‌هاي‌شان تبديل شده است مي‌تواند مورد توجه قرار گيرد. يكي از كارشناسان در اين باره گفت: اين شلوارها بسيار زيبا هستند و معمولا علاقه‌مندان به آن‌ها از پوشيدن اينگونه لباس‌ها احساس خوبي پيدا مي‌كنند اما در كنار تمام اين مزيت‌ها، شلوارهاي تنگ يك مشكل بسيار مهم دارند؛ اين لباس‌ها، محكم عضلات ران‌ها، شكم و پشت را در برمي‌گيرند و به اين ترتيب ميزان فشار وارد شده به اين عضلات را كمتر مي‌كنند.

در نتيجه از عضلات اين قسمت‌ها كار كمتري كشيده مي‌شود و به مرور زمان آن‌ها حالت ضعيف‌تر و شل‌تري پيدا مي‌كنند. درست به همين دليل است كه با فرا رسيدن فصل تابستان كه شما تصميم به پوشيدن لباس‌هاي راحت‌تر و آزاد‌تر مي‌گيريد، متوجه افزايش وزن در اين قسمت‌ها مي‌شويد.اما خبر خوشحال‌كننده اين كه شما مي‌توانيد با انجام چند ورزش ساده در طول روز باز هم قدرت از دست رفته ماهيچه‌هاي خود را به آن‌ها بازگردانيد.

راه رفتن در مسافت‌هاي زياد، شل و سفت كردن عضلات شكم با دفعات تكرار بالا و انجام حركات كششي مي‌تواند به حل اين مشكل كمك كند. اين ورزش‌ها حداقل بايد به‌مدت ۶ هفته ادامه پيدا كند تا شما نخستين نتايج مثبت را مشاهده كنيد.

شل شدن عضلات و بزرگ شدن شکم با پوشیدن شلوار های تنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *