کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / طول عمر ایمپلنت دندان | عمر مفید ایمپلنت
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

طول عمر ایمپلنت دندان | عمر مفید ایمپلنت

ایمپلنت, ایمپلنت های دندانی, کاشت دندان

طول عمر ایمپلنت دندان | عمر مفید ایمپلنت

ایمپلنت های دندان که برای دهه ها برای بیماران استفاده می شده است، از نظر تکنیکی بی خطر و موثر هستند. جراحی ایمپلنت دندان یکی از رایج ترین روش های درمانی مورد استفاده در حوزه دندان پزشکی است.

عوارض جراحی ایمپلنت دندان بسیار نادر هستند. با این وجود، ایمپلنت دندان نیز مشابه سایر روش های درمانی ریسک ها و عوارض جانبی خاص خود را دارد که این عوارض برای بیمارانی بیشتر مشاهده می شود که سیگاری هستند یا از سایر مشکلات سلامتی رنج می برند. خطرات این روش درمانی عبارت از عفونت (که معمولاً به خوبی به مصرف دارو واکنش نشان می دهد)، وارد شدن آسیب به سایر دندان ها، آسیب ریشه های دندان، مشکلات سینوسی، شکستگی، وارد شدن آسیب به عصب (که می تواند باعث ایجاد درد شود)، بی حسی یا احساس سوزش، ناتوانی در کامل کردن درمان به خاطر غیر کافی بودن استخوان فک، و ناموفق بودن ایمپلنت دندان باشد.

قبل از درمان با ایمپلنت، درباره وضعیت سلامتی و عادت های خود با دندان پزشک صحبت کید تا به این ترتیب درک مناسب و کامل از خطرات و عوارض جانبی این روش درمانی داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *