کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / پزشکی و سلامت / عوارض عمل لیپوساکشن
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

عوارض عمل لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن, لیپوساکشن, مجله پزشکی

عوارض عمل لیپوساکشن

دانشمندان متوجه شدند ليپوساكشن در اكثر موارد فقط يك سال دوام دارد و بعد از اين مدت چربي‌هاي خارج شده از بدن در قسمت‌هاي ديگر ظاهر مي‌شوند.براي مثال افرادي كه با عمل جراحي چربي‌هايي را از قسمت ران‌هاي پاي خود خارج كرده‌اند، بعد از مدتي شاهد بازگشت آن‌ها به بازوها يا ديگر بخش‌هاي بدن خواهند بود.

آخرين تحقيقات نشان مي‌دهد، اين نوع جراحي در كنار تمام عوارض و خطراتي كه ممكن است به همراه داشته باشد، حداكثر يك سال دوام دارد.

به اين ترتيب مي‌توان گفت اين اعمال جراحي در دراز مدت چندان سودمند نيستند و بيماران را دوباره به خانه اول بازمي‌گردانند. معمولا اين نوع جراحي‌ها در اطراف ران‌ها، شكم و پشت انجام مي‌شوند اما دانشمندان متوجه شدند بعد از حدود يك سال، چربي‌هاي خارج شده روي شانه‌ها، اطراف بازوها و بالاي شكم ظاهر خواهند شد.

ليپوساكشن يكي از روش‌هاي ساده و در عين حال همراه با عوارض نسبتا زياد براي خارج كردن چربي‌هاي اضافه از بدن است. در اين روش يك لوله به زير پوست بيمار فرستاده مي‌شود و با مكش بسيار قوي، چربي‌هاي ذخيره شده در يك عضو به خارج از بدن انتقال داده مي‌شود.

بعد از آن‌كه ورم و جراحات حاصل از جراحي بهبود پيدا كرد، بيمار متوجه مي‌شود حجم بخش‌هايي از بدن كه تحت اين عمل جراحي قرار گرفته‌اند كوچك‌تر شده و در حقيقت او نتيجه چند ماه رژيم گرفتن را در يك عمل ساده خلاصه كرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *