کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / مراقبت از جنین با رعایت بهداشت دهان و دندان + توصیه های دندانپزشکی
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

مراقبت از جنین با رعایت بهداشت دهان و دندان + توصیه های دندانپزشکی

مراقبت از جنین, رعایت بهداشت دهان و دندان, توصیه های دندانپزشکی, مطالب دندانپزشکی, بارداری, دوران بارداری, مراقبت های دوران بارداری, دانستنی های دوران بارداری

مراقبت از جنین با رعایت بهداشت دهان و دندان + توصیه های دندانپزشکی

 محققان می‌گویند دندان‌های ناسالم، رشد و سلامت جنین را دچار مشکل می‌کند و این درحالی‌است که تنها ۲۲ تا ۳۴درصد مادران اهمیت این موضوع را می‌دانند.

همه مشکلات دندانی مادران به قبل از بارداری محدود نمی‌شود، بلکه تغییرات هورمونی در این دوره، باعث تغییراتی در وضعیت دندان‌ها هم می‌شود و نه‌تنها می‌تواند موجب پوسیدگی دندان‌ها شود، بلکه ممکن است عفونت لثه در این مادران هم اتفاق بیفتد.

پژوهشگران به مادران آینده توصیه می‌کنند که در این ۹ ماه، مسواک و نخ‌دندان را فراموش نکنند و به‌طور مرتب به دندانپزشک خودمراجعه کنند.

از نظر آنها بد غذا خوردن و سیگار کشیدن هم از مواردی است که می‌تواند سلامت دندان‌ها را به‌خطر بیندازد؛ پس زنانی که می‌خواهند فرزندی سالم داشته باشند، بهتر است در این دوره مراقب عادت‌های خود باشند.

کلینیک هروی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *