کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / هرینه و قیمت لومینیرز دندان ۹۶ | لومینیرز دندان چیست؟
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

هرینه و قیمت لومینیرز دندان ۹۶ | لومینیرز دندان چیست؟

لومینیرز دندان

هرینه و قیمت لومینیرز دندان | لومینیرز دندان چیست؟

برخی از انواع لامینت‌ها، مانند لومینرز، بسیار نازک‌تر انواع معمولی آن هستند.دندانپزشک می‌تواند به چند روش ونیرهای (لامینت‌های) سرامیکی را برای بیمار نصب کند. یکی از این روش‌ها، تکنیک بدون تزریق بی‌حس کننده و بدون دریل کردن دندان‌ها است که تنها با استفاده از محصولات فوق نازکی مانند لومینرز امکان‌پذیر است.

دلیل این امر آن است که ونیرهای سرامیکی فوق نازک آن‌‌قدر نازک هستند که می‌توان آن‌ها را بدون نیاز به تراشیدن دندان، مستقیماً روی دندان چسباند، و از آنجا که در این روش از دریل استفاده نمی‌شود نیازی به بی‌حسی هم نیست.

دندانپزشکی شبانه روزی هروی

قیمت لومینیرز در سایت رسمی کمپانی DenMat قابل مشاهده می باشد ، و لیکن با توجه به مسائل و موقعیت کشورمان، این کمپانی قیمت حدود ۱.۵ الی ۲ میلیون را برای ایران در نظر گرفته است.که البته در صورتی که نیاز به روکش لومینیرز باشد قیمت آن حدود ۲ میلیون تومان می باشد.

به طور کلی لامینت‌های فوق نازک به دسته‌ای از لامینت‌ها گفته می‌شود که ۲/۰ تا ۳/۰ میلی‌متر ضخامت دارند، که برابر با ضخامت لنزهای تماسی است. این در حالی است که ضخامت لامینت‌های سرامیکی معمولی دست کم ۵ میلی‌متر است.

دندانپزشکی شمال شرق تهران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *