کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی 6654654
خانه / دندانپزشکی / هزینه و قیمت ارتودنسی فک بالا و پایین ۹۶ – ۱۳۹۶
دکتر دندانپزشک 56464 (1) متخصص دندانپزشکی کودکان 55464654 متخصص ایمپلنت 54654 دندانپزشکی زیبایی دندان پزشک زیبایی, ایمپلنت و جراح دندانپزشکی 5456465

هزینه و قیمت ارتودنسی فک بالا و پایین ۹۶ – ۱۳۹۶

ارتودنسی فک بالا, ارتودنسی فک پایین, ارتودنسی, هزینه ارتودنسی, قیمت ارتودنسی, هزینه ارتودنسی در تهران, دندانپزشکی شبانه روزی در پاسداران

Dentures with braces

واژه ارتودنسی (Orthodontics) از دو واژه Ortho به معنی صاف و مستقیم و Dent به معنی دندان، تشکیل شده است و برروی هم به معنی دانش بررسی و تشخیص و درمان ناهنجاری‌های دندانی و فکی -اعم از نامرتبی دندان‌ها و عدم رابطه صحیح در جفت شدن آنها و همچنین فقدان رابطه درست فک‌ها نسبت به جمجمه و نسبت به یکدیگر- گفته می‌شود به‌طوری‌که اهدافی شامل زیبایی مناسب، عملکرد درست و حفظ سلامت دندان‌ها و بافت‌های اطراف آنها تامین گردد.

این علم دارای قدمت بسیار زیادی است به‌طوری‌که در بقایای انسان‌های ما قبل تاریخ علائمی از درمان‌های ابتدایی ارتودنسی مشاهده شده است اما امروزه در راستای پیشرفت‌های شگفت انگیز بشر در همه‌ی زمینه‌های علمی و فن آوری، علم ارتودنسی نیز شاهد نوآوری‌ها و پیشرفت‌های چشمگیری بوده است.

به‌طور کلی درمان‌های ارتودنسی در انواع مختلف می‌توانند انواع مشکلات دندانی و فکی را در سنین مختلف برطرف کرده و یا تخفیف دهند به‌طوری‌که در سنین کودکی و نوجوانی تاکید بیشتر بر درمان‌های پیشگیری و ایجاد شرایط مناسب برای رشد و تکامل دندان‌ها و فکین می‌باشد.

همچنین انواعی از درمان‌های ارتودنسی موجب تغییرات در رشد فکین شده و آن را در جهت نرمال هدایت می‌نماید. در سنین بالاتر معمولا بیشتر درمان‌ها جنبه‌ی اصلاحی داشته و در مواردی ممکن است با درمان‌های تخصصی دیگر همچون درمان‌های پروتز و یا جراحی فک همراه باشند.

برای اطلاع از قیمت ها با شماره های زیر تماس بگیرید

۲۲۹۸۴۱۰۰ – ۲۲۹۸۴۰۶۰

هزینه و قیمت ارتودنسی فک بالا و پایین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *