بلاگ

آرزوی عیدانه سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در سال۱۴۰۰

به گزارش آژانس خبری سریع ، علیرضا ریسی در بیانیه نوروز گفت: “آمدن سال جدید و بهار طبیعت فرصتی بی بدیل برای تشکر و قدردانی از همه کسانی که در بخش بهداشت در کشور کار می کنند به خاطر تلاش های بی وقفه آنها و خدمات ارزشمند به مدت یک سال. ”

بی شک سال ۱۳۹۹ آخرین سال قرن، به عنوان نماد ایثار و از خودگذشتگی مدافعان عرصه سلامت به ویژه حوزه بهداشت در مقابله با همه‌گیری کووید ۱۹ ثبت و ضبط خواهد شد.

شهادت مظلومانه جمعی از همکاران صدیق و فداکار طی سال ۱۳۹۹ جلوه‌ای بارز از ایثار این خادمان به ملت و کشور عزیزمان ایران است.

حال با کوله باری از تجارب ارزنده و گران‌سنگ در راه مبارزه با این همه‌گیری وارد سال ۱۴۰۰ می‌شویم و امید آن داریم تا با همت و تلاش بی‌بدیل شما همکاران عزیز و با بهره‌گیری از واکسن‌های تولیدی دانشمندان و کارشناسان زبده عرصه سلامت، در سال جدید بر این بیماری مرگبار فائق آییم.

یکی از جلوه‌های دیگر تلاش شما عزیزان همزمان با این همه‌گیری، فعال بودن تمامی واحدهای بهداشتی برای پیشگیری و مبارزه با سایر بیماری‌های واگیر و غیر واگیر و خدمت رسانی مستمر به آحاد ملت به خصوص مادران، کودکان و سایر اقشار است.

در سال ۱۳۹۹ تمامی مراکز بهداشتی از شهرهای بزرگ تا دوردست‌ترین خانه‌های بهداشت در نقاط صفر مرزی خدمت رسانی به هموطنان را با تمام توان در شرایط همه‌گیری ادامه دادند که این اقدامی ستودنی است.

اکنون با انگیزه‌ای مضاعف وارد سال جدید می‌شویم، سالی که طلیعه آن ادامه مبارزه همه جانبه با ویروس کرونا و بازگشت آرامش به عرصه سلامت کشور با بهره‌گیری از دستاوردهای علمی دانشمندان ایرانی خواهد بود.

امیدوارم در سال جدید پس از غلبه بر این همه‌گیری با استفاده از تمام ظرفیت‌های علمی و تخصصی خود، مسیر ایجاد رضایتمندی ملت بزرگوار ایران را با قدرت ادامه دهید.

در این روزهای مبارک که همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت قائم آل محمد (عج) می‌باشد، برای همه مردم ایران سالی توأم با سلامتی و سرشار از ایمان به خدا، افکاری سازنده، عملکردی شایسته، اراده‌ای آهنین و آینده‌ای روشن آرزومندم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید