بلاگ

آشنایی ما با ویژگی های میوه بهشت ​​/ رفع نیازهای جسمی

سید ضیا-الدین مظهری ، در مورد خواص میوه انار ، در مصاحبه با خبرنگار مجله دانش دندانپزشکی گفت: انار یکی از میوه های شگفت انگیز در پاییز و زمستان است که این شامل تمام نیازهای بدن است و باید گفت که مصرف این میوه بسیار مهم است که با افزایش آلودگی هوا ، فصل پاییز را ترک کنیم و وارد فصل زمستان شویم.

این متخصص تغذیه با اشاره به خواص متعدد انار گفت: انار خواص بسیاری دارد و به خوبی به نیاز بدن به ریز مغذی ها و ویتامین ها پاسخ می دهد ، علاوه بر این ریشه ، پوست ، ساقه این میوه به همراه دانه های خوش طعم آن غنی است در آنتی اکسیدان هایی که می توانند به خوبی با رادیکال های آزاد مبارزه کنند.

وی گفت: این میوه در کاهش فشار خون و افزایش آهن و تشکیل خون بسیار م effectiveثر است و می توان گفت تمام محصولات آن از جمله رب انار نیز از این خواص برخوردار است. به عنوان مثال ، جویدن دانه های انار سرشار از اسیدهای چرب ضروری برای بدن است که دارای خواص ضد التهابی هستند.

مظهری گفت: فیبر موجود در پوسته های داخلی انار سرشار از پروبیوتیک است که مشکلات روده را برطرف می کند. “رنگ قرمز و لیکوپن در انارها می تواند از سرطان پروستات در مردان جلوگیری کند.”

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید