بلاگ

آموزش رویت: به راحتی خانواده ها را از درون Revit پیدا کنید!

هنگام کار با Revit ، باید خانواده های بیشتری برای طراحی پیدا کنید. اگرچه Revit خانواده ها را در یک کشو فراهم می کند ، اما ما همیشه بیشتر نیاز داریم. ما می توانیم یک خانواده تشکیل دهیم ، اما ممکن است سخت و دشوار باشد. یافتن محتوا به صورت آنلاین ساده ترین و سریع ترین راه است. منبع

آیا با جستجوی نمایندگی اتومبیل سعی در یافتن خانواده های Revit داشتید؟ Autodesk Seek 66000 پرونده IM را از تولید کنندگان ارائه می دهد. حداقل ، آنها در سایت می گویند.

این محدود به خانواده های Revit نیست ، اما شما همچنین می توانید الگوهای اتوکد ، 3ds Max ، SketchUp و موارد دیگر را پیدا کنید. همچنین اسناد مشخصات را فراهم می کند.

سایت Autodesk_Seek_web

می توانید سایت Autodesk Seek را باز کرده و به جستجوی محتوا بپردازید. Autodesk همچنین پانل Autodesk Seek را در برگه Add برنامه اضافه می کند. می توانید در قسمت جستجو تایپ کنید و مرورگر وب شما را باز می کند.

این روش هنگام جستجوی مستقیم در سایت همان روش است. من حدس می زنم این فقط برای اطلاع کاربران در مورد Autodesk Seek است. بنابراین کمک زیادی نخواهد کرد.

autodesk_seek_panel

Autodesk پیش نمایش جالبی از فناوری به نام Autodesk Seek for Revit منتشر کرده است. این به صورت یک افزونه در دسترس است بنابراین می توانید محتوای Revit را جستجو کنید.

این همان جستجوی پیش فرض Autodesk نیست. می توانید همه مدل های Revit را مستقیماً از این افزونه مشاهده کنید.

استفاده از Autodesk Seek برای Revit
پس از نصب ، تب Autodesk Seek را پیدا خواهید کرد. نصب این برگه را به برنامه Revit شما اضافه می کند.

می بینید که ابزارهای مرور محتوا برای جستجوی مدل های Revit وجود دارد.

Autodesk_Seek_for_Revit_tab

این ابزار یک پنجره شناور را باز می کند که در آن می توانید محتوای Autodesk Seek را جستجو کنید. در این مثال من به دنبال یک ترمینال هوایی هستم.

می توانید مشاهده کنید که تمام ترمینال های هوایی موجود در Autodesk Seek را لیست می کند. شامل تصویر بند انگشتی و نام پایانه هوا است.

اگر می خواهید جستجوی خود را محدود کنید ، می توانید تولیدکنندگان یا دسته را انتخاب کنید.

در زیر نام خانوادگی ، سعی کنید روی پیوند Revit Supported Files کلیک کنید.

نتیجه_تحقیق_همینال

با این کار تمام پرونده هایی که می توانید برای مدل Revit خود استفاده کنید باز می شود. پرونده ها معمولاً دو نوع دارند: مدل Revit و سند PDF. در زیر می توانید سند PDF عملیات نصب و نگهداری را مشاهده کنید.

لینک ها را بارگیری کنید

برای استفاده از خانواده Revit ، می توانید فایل را بارگیری کنید یا خانواده را مستقیماً در طرح خود بارگذاری کنید.

اگر بارگیری را انتخاب کنید ، خانواده را در رایانه شما بارگیری می کند. می توانید پوشه بارگیری پیش فرض را در تنظیمات Autodesk Seek تغییر دهید.

اگر یک خانواده طراحی را بارگیری کنید ، آن را بارگیری کرده و در پروژه شما بارگذاری می کند. اگر انواع مختلفی برای این خانواده وجود داشته باشد ، از شما می خواهد که نوع مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Select_class_family

این خانواده ها معمولاً با نسخه قدیمی Revit تشکیل می شوند ، بنابراین Revit احتمالاً به مدتی برای ارتقا نیاز دارد.

چگونه می توان Autodesk را برای Revit جستجو کرد
Autodesk Seek for Revit یک پیش نمایش فناوری است. باید به انجمن بازخورد بپیوندید و با حساب Autodesk خود وارد شوید. اگر هنوز حساب Autodesk ندارید ، می توانید یک حساب رایگان ایجاد کنید.

پس از عضویت در انجمن بازخورد ، می توانید آن را بارگیری و استفاده کنید.

لیست های میانبر Autodesk
8 دسامبر 2015 توسط ادوین Percoso 6 نظر

من همیشه دوست دارم از میانبرهای صفحه کلید استفاده کنم. از اولین باری که از ویندوز استفاده می کنم ، همیشه یاد می گیرم که چگونه از نرم افزارهای میانبر استفاده کنم. این باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود.

میانبرهای صفحه کلید رایج مانند ctrl + P برای چاپ فایل وجود دارد. روی کلیه نرم افزارهای ویندوز کار می کند. اما کلیدهای میانبر خاصی نیز وجود دارد که فقط می توانید از آنها در نرم افزار CAD استفاده کنید.

میانبرهای صفحه کلید

Autodesk لیست میانبرهای نرم افزار خود را منتشر کرده است. اگر از آنها استفاده نکرده اید ، توصیه می کنم اکنون آنها را امتحان کنید. البته ، اگر می خواهید نرم افزار خود را شخصی سازی کنید ، ممکن است متوجه شوید که میانبرها کمی متفاوت هستند.

این میانبرهای محصولات شاخص Autodesk است:

راهنمای میانبر اتوکد
راهنمای میانبر اتوکد برای مک
Revit راهنمای میانبر
راهنمای میانبر مخترع
راهنما بسیار جامع است. در دسته بندی ها ثبت می شود تا بتوانید به سرعت مورد نیاز خود را پیدا کنید

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید