بلاگ

آموزش طراحی کاراکتر دخترانه تابستانی در Adobe Illustrator

من می خواهم در دانلود آموزش طراحی کاراکتر به شما نشان دهم که چگونه یک تصویر الهام گرفته از تابستان ایجاد کنید: یک دختر زیبا که هندوانه می خورد. طبق معمول ، شما از اشکال اساسی و ابزار برس برای ساخت موهای خود استفاده خواهید کرد. در این راهنما ساده ترین راه برای رنگ آمیزی مو به شما نشان داده می شود ، اما اگر مهارت کافی دارید و می خواهید بیشتر بدانید ، لطفا این راهنمای ویژه آموزش طراحی کاراکتر بازی را بخوانید.

1. سر و صورت را بکشید
سطح 1
بیایید با شروع شروع کنیم. با استفاده از ابزار Oval (L) ابتدا بیضی را با رنگ پر شده در تصویر زیر ترسیم کنید. سپس یک بیضی کوچکتر رسم کرده و کمی به سمت چپ بچرخانید. اکنون یک دایره حتی کوچکتر برای خواننده ترسیم کنید.

سپس ، به ایجاد چشم راست فکر کنید. برای فکر کردن ، در حالی که کلید Alt را نگه داشته اید ، با استفاده از ابزار Reflect (O) مرکز سر را فشار دهید. سپس بر روی علامت گذاری های عمودی و کپی کلیک کنید. مطمئن شوید که چشم ها در وسط سر قرار دارند. این الان است.

صورت و چشم درست کن
سطح 2
بیایید یک دهن بگذاریم. با یک بیضی بلند شروع کنید. هنگام انتخاب آن ، از ابزار تبدیل Shift-C استفاده کنید و روی نقاط لنگر سمت چپ و راست کلیک کنید تا پاک شوند. ادامه را انتخاب کرده و به Effect> Disorder> Back بروید. گزینه هایی را که در تصویر زیر مشاهده می کنید در کادر گفتگوی جدید قرار دهید:

دهان می بندد
مرحله 3
دهان خود را در جای مناسب قرار دهید.

دهان خود را بسته نگه دارید

مرحله 4
از دهان کپی تهیه کنید و گزینه های اعوجاج را تنظیم کنید – این همان بینی است. بینی را در جای خود قرار دهید.

ایجاد بینی
مرحله 5
یک گونه بیضی روی گونه های سرخ شده بکشید. آن را کمی به سمت راست بچرخانید و سپس بازتابی از گونه چپ ایجاد کنید تا گونه راست ایجاد شود.

ایجاد گونه ها
مرحله 6
با استفاده از همان رنگ پرکننده ، چند حلقه در اطراف بینی بکشید – کک و مک.

ایجاد کک و مک
مرحله 7
از بینی یک کپی تهیه کنید ، آن را گشاد کنید (Object> Expand Appearance) و با استفاده از Tool Eypper Tool (I) ، رنگ پر شدن را از وسط چشم بگیرید – این یک ابرو خواهد بود. پس از ایجاد ابرو چپ ، آن را به سمت چپ بچرخانید. سپس یک انعکاس عمودی ایجاد کرده و ابروی راست را تشکیل دهید.

ایجاد ابرو
مرحله 8
دو بیضی با همان رنگ پر به صورت با افزودن گوش ها صورت را تمام می کنند.

2. کشیدن مو
سطح 1
برای رنگ آمیزی مو ابتدا بیایید پایه را همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده ایجاد کنیم. با استفاده از ابزار قطره چکان (I) ، رنگ پر کننده را از وسط چشم بگیرید.

ایجاد پایه مو
سطح 2
قبل از شروع به رنگ آمیزی مو ، باید یک برس مخصوص ایجاد کنیم. یک بیضی بلند و باریک بکشید (R = 53 G = 61 B = 51). برای ایجاد براش جدید آن را به پنل Brushes بکشید ، روش Shades of Colorization را تنظیم کرده و OK را بزنید.

ایجاد برس مخصوص
مرحله 3
حالا بیایید این برس را برداریم و موها را رنگ کنیم. شما می توانید وزن سکته را کاهش دهید یا کاهش دهید ، هر کدام که مناسب تر باشد.

مرحله 4
وزن سکته را کاهش دهید ، رنگ سکته را سبک تر کنید (R = 83 G = 83 B = 72) ، و موهای بیشتری بکشید.

مرحله 5
دوباره وزن سکته را کاهش دهید ، رنگ سکته را تیره کنید (R = 16 G = 17 B = 16) و موها را یک بار دیگر رنگ کنید.

3. یک دسته گل ایجاد کنید
سطح 1
رنگ خط را برداشته و رنگ پر را روی R = 239 G = 236 B = 230 تنظیم کنید. ابزار مستطیل گرد را برداشته و چند خط رسم کنید – دو یا سه خط کافی است.

سطح 2
حالا به گل. رنگ پر را روی R = 247 G = 245 B = 240 تنظیم کنید و یک بیضی بکشید. ابزار Rotate (R) را فشار دهید و در حالی که کلید Alt را فشار دهید ، صفحه هنری خود را در زیر بیضی فشار دهید.

در پنجره چرخش جدید ، یک زاویه 72 درجه وارد کنید و روی Copy کلیک کنید. فشار دهید تا Control-D فشار داده شود تا آخرین حرکت خود را تکرار کنید ، تا زمانی که گل را کامل کنید. یک دایره زرد (R = 255 G = 229 B = 130) در وسط قرار دهید تا کل گل تمام شود.

مرحله 3
اندازه های مختلف گل را تهیه کنید ، و گل ها را در سراسر سر پخش کنید.

گلها را روی دسته گل پخش کنید
مرحله 4
هنگامی که یک بیضی دارید ، R = 115 G = 145 B = 80 را پر کنید. ابزار تبدیل Shift-C را انتخاب کرده و نقاط تیز لنگر ایجاد کنید. شما یک شکل برگ ساده خواهید گرفت.

ایجاد برگ
مرحله 5
چندین برگ از برگ ها تهیه کنید ، آنها را در اندازه های مختلف بسازید و زیر گل ها قرار دهید.

برگ ها را روی دسته گل پخش کنید
4. ایجاد گیلاس
سطح 1
سه دایره مختلف قرار داده شده مانند تصویر زیر گیلاس را تشکیل می دهد.

ایجاد گیلاس
سطح 2
دو گیلاس را نزدیک گوش دختر قرار دهید. با استفاده از ابزار قطره (I) ، رنگ را از برگ بگیرید ، اما آن را به رنگ خط تبدیل کنید. با استفاده از ابزار مداد (N) ، ساقه های متصل به گیلاس را بکشید.

گذاشتن گیلاس روی گوش
مرحله 3
بازتابی عمودی از گیلاس ها در سمت دیگر ایجاد کنید.

دو گیلاس دیگر روی گوش ایجاد کنید
5. ایجاد هندوانه
سطح 1
دو بیضی قرمز همپوشانی بکشید. بیضی بالا باید بالای دایره باشد. در پنل Pathfinder (Window> Pathfinder) ، روی منهای جلو کلیک کنید و شکل پایه هندوانه بدست می آید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید