بلاگ

آموزش طراحی کارت ویزیت آماده چاپ در Illustrator

هنگامی که می خواهید کارت های کوچکی مثل کارت ویزیت برای خود طراحی کنید می توانید از ابزار های گرافیکی و طراحی مختلف برای این کار استفاده کنید. یکی از ابزار های بسیار پرکاربرد برای طراحی کارت که در بین کاربران نیز محبوبیت بالایی دارد ابزار Illustrator است که با امکاناتی که دارد شما را در طراحی سریع یک کارت ویزیت زیبا یاری می کند.

استفاده از ابزار ایلوستریتور یا فتوشاپ برای طراحی کارت ویزیت سخت نیست و شما به راحتی با مشاهده ی نوشته هایی که در زمینه ی آموش طراحی کارت ویزیت وجود دارد می توانید با روند آموزش طراحی کارت ویزیت و نحوه ساخت کارت ویزیت آشنا شوید و طبق اصول طراحی کارت ویزیت را انجام دهید.

 

در این مقاله آموزش طراحی کارت ویزیت ، ما با ایجاد یک طرح عکس پروفایل دست ساز شروع می کنیم ، سپس آماده چاپ با نمونه های پس زمینه و متن متن با مرزها و مناطق خونریزی می شود.

طرحی که ما در این آموزش طراحی کارت ویزیت ایجاد می کنیم دارای ابعاد کارت ویزیت سنتی است و از دو طرف نقشه استفاده می کند. در طراحی فقط از دو رنگ استفاده شده است – فرعون و مشکی – از قسمت آبی در کل طرح استفاده می شود و خاکستری سیاه نیز با نسبت بسیار کم در پس زمینه شبکه استفاده می شود. استفاده از رنگهای منفرد برای رنگها (C برای آتش بازی و K برای رنگ مشکی CMYK) رنگ روشن را ایجاد می کند.

تصویر با دست

بیایید با برنامه شخصیت بصری، آموزش طراحی کارت ویزیت خود را شروع کنیم. عکس را با بهترین لبخند علامت گذاری کنید و آن را در Illustrator قرار دهید. تاریکی را کم کنید و CMD + 2 را فشار دهید تا بسته شود.

برای تغییر تنظیمات در اموزش طراحی کارت ویزیت ، روی ابزار Pencil دوبار کلیک کنید. قابلیت اطمینان را به 1 پیکسل ، صفحه را به 12 پیکسل تغییر دهید ، موقعیت پر شدن مرزهای جدید مداد را تغییر دهید و گزینه ها را انتخاب کنید ، اما مسیرهای انتخاب شده اصلاح شده را روشن کنید. این به شما کمک می کند راهی برای حرکت دادن ماوس یا قلم خود دریابید. رنگ پر کردن پیش فرض را پاک کنید ، آن را روی 1pt سیاه تنظیم کنید و سپس اصول را دنبال کنید.

این بار را برای کشیدن خطوط صورت و خطوط مو و کشیدن خطوط آموزش طراحی کارت ویزیت را ادامه دهید. اگر مسیر شما به بیراهه نرود ، گزینه ویرایش مسیرهای از پیش تعیین شده به شما امکان می دهد تا بخشهایی از مسیر را برای رفع برخی مناطق بدون ورود مجدد به مسیر ترسیم کنید.

به ویژگی های داخلی دسترسی پیدا کرده و وقایع اصلی را دنبال کنید. نگران ناهمواری و زبری خطوط نباشید ، این باعث می شود لمس کنید.

برای پر کردن اشکال مربوط به قسمتهای مو ، سکته های کوچک زیادی بکشید. دانش آموزان را با رنگ سیاه پر کنید و یک صحنه کوچک برای روح بخشیدن به چشم اضافه کنید.

در این مرحله آموزش طراحی کارت ویزیت، برخی از جزئیات را به گردن و نواحی بدن ، از جمله چین و چروک لباس اضافه کنید. برای پیش نمایش خط نهایی ، لایه تصویر را تغییر دهید.

برای عملی کردن این آموزش طراحی کارت ویزیت کاربردی یک سر مو را با سکته های کوچکی که حجم بیشتری دارند پر کنید ، موهای سر به سکته های طولانی تری احتیاج دارند ، در حالی که موهای صورت می توانند از تعداد زیادی خط کوچک یا لکه تشکیل شوند.

یک انتخاب را از طریق تمام کارهای خط بکشید و آن را با هم گروه کنید تا آموزش طراحی کارت ویزیت منحصر به فرد را تجربه کنید. تصویر را به یک طرف منتقل کنید و کارهای خط را از نظر تقاطع ها یا شکاف های نامناسب بررسی کنید.

آموزش طراحی کارت ویزیت و بررسی الگوی کارت ویزیت

یک سند جدید در Illustrator ایجاد کنید. کارت ویزیت هایی که برای طراحی استفاده می کنید دارای ابعاد 88 55 55 میلی متر هستند ، اما اندازه آنها در شرکت های چاپی متفاوت است و البته در سیستم متریک امپریالیستی در ایالات متحده ایجاد می شوند. ابعاد را مطابق چاپگر انتخابی در گزینه های عرض ، ارتفاع و میزان خونریزی در زیر وارد کنید. از آنجا که کارتهای ما دو طرفه هستند ، گزینه artboards را به 2 تغییر دهید. در آخر ، بررسی کنید که حالت رنگ روی CMYK تنظیم شده باشد.

راهنماهای آموزش طراحی کارت ویزیت را بکشید و مرزهای سیاه کارتها را تراز کنید (CMD + R را فشار دهید تا خط کش ها تغییر وضعیت دهد). راهنمای افقی پایین و دو راهنمای عمودی در سمت چپ را انتخاب کنید ، سپس Enter را فشار دهید تا پنجره Transfer باز شود. در قسمتهای افقی و عمودی 5 میلی متر وارد کنید و OK را بزنید.

راهنماهای باقیمانده را انتخاب کرده و مجدداً پنجره انتقال را باز کنید ، این بار -5 میلیمتر را وارد فیلدها کنید. حالا روی سند کلیک راست کرده و Lock Guides را انتخاب کنید. این راهنماها برای تعریف حاشیه امن 5 میلی متر در لبه کارت ویزیت وجود دارد.

همانطور که در آموزش طراحی کارت ویزیت گفته شد، با استفاده از ابزار Line یک خط کوتاه با 10٪ سکته مغزی ترسیم کنید. CMD + C را کپی کرده و در Front CMD + F Paste کنید سپس آن را 90 درجه بچرخانید. یک انتخاب را روی هر دو شی objects بکشید و آنها را به پنل Swatches بکشید. دو خط اصلی باقی مانده را در صفحه هنری حذف کنید.

یک مستطیل سفید را روی کارت اول بکشید ، و کل الگو را در داخل خط خونریزی قرمز قرار دهید. این مستطیل را کپی و پیست کنید ، سپس کپی را با نمونه الگوی ایجاد شده قبلی پر کنید. با تکرار ساعت ، یک الگوی مش بدون درز ایجاد می شود.

نامه تجاری خطی را در سند کارت ویزیت بچسبانید و رنگ های ضربه را به 100٪ فیروزه ای تغییر دهید. در این آموزش طراحی کارت ویزیت فراموش نکنید که پر کردن و مردمک مورد استفاده برای ایجاد مردمک را تنظیم کنید.

نامه را طوری حرکت دهید که در سمت چپ و داخل خط خونریزی قرمز باشد. این تصویر ممکن است فراتر از راهنماهای حاشیه باشد ، اما هدر را در داخل رئوس مطالب سیاه قرار دهید زیرا بعد از برش ، اندازه کارت نهایی است.

حالا با توجه به راهنمای آموزش طراحی کارت ویزیت در سمت راست کارت یک مستطیل پر از فیروزه ای بکشید.نحوه طراحی کارت ویزیت اینگونه است که لبه سمت راست را به پایین پایین برید و نمودار خونریزی را انجام دهید و ابعاد کلی را با الگوی شبکه پس زمینه تراز کنید. از ابزار نوشتن برای وارد کردن نام خود با یک قلم لمس کننده استفاده کنید. در این دوره جامع آموزش طراحی کارت ویزیت من از گوتیک زرق و برق دار سفید در جهت استفاده از جهت مستطیل فیروزه ای استفاده می کنم.

 

مدام عناصر متن را به طرح اضافه کنید ، اما با اندازه نوع کوچکتر و آن را به رنگ فیروزه ای تنظیم کنید. من از برخی پیوندهای نمایه عمومی استفاده می کنم ، اما ممکن است بخواهید جزئیات تماس معمول را که معمولاً در کارت های ویزیت یافت می شود ، اضافه کنید.

تمام موارد استفاده شده در این روش طراحی کارت ویزیت در جلوی کارت را انتخاب کرده و با فشار دادن کلید ALT آنها را به سمت عقب بکشید. همه موارد را با خط خونریزی خارج تراز کنید و سپس نویسه ، شبکه پس زمینه و جزئیات تماس را حذف کنید.

مستطیل پس زمینه سفید را به فیروزه ای تغییر دهید ، سپس در حین آموزش طراحی کارت ویزیت یک نمونه مش مش دیگر ایجاد کنید اما این بار از 30٪ فیروزه ای به عنوان رنگ ضربه استفاده کنید. این نمونه را به صفحه Swatches بکشید و آن را به یک مستطیل تکراری پس زمینه اضافه کنید.

مستطیل پشت نام خود را گسترش دهید و نحوه ساخت کارت ویزیت بدین صورت باشد تا عرض کامل کارت را پر کرده و رنگ پر شدن را به سفید تغییر دهید. یک راهنمای اضافی بکشید تا مرکز کارت مشخص شود ، سپس از آن راهنما برای ترازبندی متن به طور مرکزی استفاده کنید. رنگ متن را به فیروزه ای تغییر دهید و سپس متن را به یک پیام خوشامدگویی تغییر دهید.

 

به کمک این آموزش طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت شما با رعایت اصول طراحی کارت ویزیت تقریباً کامل است. ما پس زمینه شبکه ظریف را داریم که اساس طراحی ، شخصیت طراحی شده با دست و تمام جزئیات مهم تماس را فراهم می کند. در پشت ، طرح رنگی معکوس شده است ، و مستطیل مرکزی همچنان پیام شیرین و سرگرم کننده ای را در خود جای داده است.

برای انتخاب همه CMD + A را فشار دهید ، سپس از میانبر CMD + Shift + O برای تبدیل همه قلم ها به رئوس مطالب آموزش کارت ویزیت استفاده کنید. این به شما در جلوگیری از مشکلات مربوط به قلم در چاپگر کمک می کند. به File> Save As رفته و Adobe PDF را در لیست کشویی انتخاب کنید. در گزینه های PDF ، علائم چاپگر مناسب را در بخش Marks and Bleeds انتخاب کنید. اصلاح و علامت های ثبت اغلب مهمترین هستند ، با نوارهای رنگی و اطلاعات صفحه گاهی اوقات برای چاپگرها باقی می ماند تا اضافه کنند.

 

در انتهای این آموزش طراحی کارت ویزیت برای بررسی طرح ، پرونده چاپ نهایی را در Adobe Acrobat باز کنید. از دو صفحه هنری Adobe Illustrator برای ایجاد دو صفحه در یک سند PDF استفاده می شود ، که این پرونده فقط برای ارسال ایمیل به چاپگر مورد نظر شما باقی می ماند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید