بلاگ

اختلاف نابرابر کاکنان درمان با کرونا/درخواست از مردم و مسئولا

سیما سادات لاری ، گزارشگر مجله دانش دندانپزشکی ، طبق گزارشی بعد از ظهر جمعه ، گفت: “همکاران ما در سیستم بهداشتی در ماه های اخیر به طور شبانه روزی برای شناسایی بیماران مبتلا به ویروس کار کرده اند.” آنها به دلیل آلودگی اعضای جامعه و معالجه بیماران در بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور مشغول خدمت هستند.

وی افزود: نیروهای بهداشت محیط شغلی ، تکنسین های اورژانس کشور ، کارکنان آزمایشگاه و بیمارستان ، پرستاران ، پزشکان و … همه در نبرد نابرابر با کرونا حضور دارند.

لاری ادامه داد: بسیاری از نیروهای نظام سلامت این روزها بیمار شدند و در مبارزه با کوید 19 شهدا تقدیم کردند. همه این عزیزان ستاره درخشان نظام سلامت و کشور بوده و هستند و قطعاً جایگزینی نخواهند داشت .

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: این وظیفه ما است که از تلاش های کسانی که در زمینه مبارزه با Covid 19 در تمام بخشهای سیستم بهداشت فعالیت می کنند قدردانی کنیم.

لری تأکید کرد: امیدواریم با حمایت بیشتر جامعه در رعایت پروتکل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک ، فاصله اجتماعی و جدیت و دقت مسئولان در نظارت بر رعایت پروتکل ها و تصمیم گیری در مورد محدودیت های موثر ، از تلاش های کارکنان بهداشتی و درمانی قدردانی کنیم صدمات وارده به بدن و روان نیروهای بهداشتی را بهبود بخشد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید