بلاگ

ارتباط سلامت ذهن با قلب و عروق سالم

به گزارش خبرنگار مجله دانستنی های دندانپزشکی، محققان اغلب ارتباط بین سلامت روان و بهزیستی را شناسایی کرده اند. این عمل می تواند به روشهای موثرتر درمان و پیشگیری منجر شود.

در این مطالعه ، مروری بر 128 مطالعه در مورد رابطه بین سلامت روان و سلامت روان بررسی شد.

محققان سلامت روان و ارتباط آن با بیماری های قلبی را بررسی کردند ، که شامل مطالعاتی در مورد ماندگاری و درد ذهن ، عصبانیت و ناامیدی ، اضطراب ، افسردگی و گیجی است.

محققان دریافته اند که افرادی که دارای مشکلات بهداشت روانی هستند بیشتر دچار بیماری های قلبی ، دیابت نوع 2 ، فشار خون بالا ، فشار خون بالا و مشکلات وزن می شوند.

علاوه بر این ، محققان دریافتند که این افراد بیشتر تحت تأثیر رفتارهایی مانند سیگار کشیدن ، کم تحرکی ، رژیم غذایی ناسالم و کمبود دارو قرار می گیرند که این امر بر سلامت فکر نیز تأثیر می گذارد.

مطالعات نشان داده است که شرکت کنندگان سطح بالاتری از اعتماد به نفس ، کنجکاوی ، خوشبختی ، تفکر مثبت ، رضایت از زندگی ، قدرت عاطفی ، قدردانی و انعطاف پذیری را گزارش کرده اند که در مبتلایان به کولیت زخمی ، بیماری قلبی و خطر مرگ کمتر مشاهده می شود.

این گروه از شرکت کنندگان قابل اعتماد همچنین فشار خون پایین تر ، کنترل خون بهتر ، قرمزی کاهش یافته و دانشگاه پایین تر بودند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید