بلاگ

اصول ساخت انیمیشن و موشن گرافیک در Adobe MAX 2020

آیا به دنبال اصول ساخت انیمیشن و موشن گرافیک در Adobe MAX 2020 هستید؟ ادامه این مطلب را دنبال کنید تا شما را با اصول ساخت انیمیشن و موشن گرافیک در Adobe MAX 2020 بطور دقیق آشنا کنیم.

آموزش موشن گرافیک

آیا به دنبال تحریک طرح های خود هستید؟

این ممکن است در ابتدا دلهره آور به نظر برسد ، اما اگر به مراحل قابل هضم تقسیم شود ، روند کار بسیار ساده خواهد بود. دو نفر از مربیان دوره فوق العاده ما در Traffic School با یک آزمایشگاه شگفت انگیز 4 قطعه ای همکاری کرده اند که هدف آن معرفی طراحان به طراحی حرکت در After Effects است! در قسمت 3 ، طراح / کارگردان لوم هونیگ شما را با رابط کارایی و روند کار After Effects آشنا می کند ، بنابراین او آماده است تا اولین انیمیشن شما را ایجاد کند. در قسمت 4 ، Nol طراحی Sarah Bat Morgan را از قسمت 1 و 2 متحرک می کند و مراحل اساسی برای هدایت طراحی خود را به شما می آموزد. یک میان وعده مفصل بخورید و خوب استریپ کنید ، وقت آن است که این طرح ها را بگیرید و آنها را زنده کنید.آیا می خواهید اصول ساخت انیمیشن و موشن گرافیک در Adobe MAX 2020 را یاد بگیرید؟
اگر می خواهید ترافیک را به مجموعه ابزار خود اضافه کنید ، باید ابزار مناسب برای کار خود داشته باشید. پس از ورود ، اولین نرم افزار برای طراحان حرکت را وارد کنید. اما چگونه می توان چنین برنامه پیچیده و گمراه کننده ای را یاد گرفت؟ برای آموزش موشن گرافیک و یادگیری بهتر اصول ساخت انیمیشن و موشن گرافیک در  Adobe MAX 2020 به سایت مکتب تی وی  مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید