بلاگ

اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای همکاری با قرارگاه شهدا سلیمانی.

به گزارش این خبرگزاری ، پیرحسین کولیوند ، رئیس پایگاه پشتیبانی پروژه شهید قاسم سلیمانی ، در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با سید پرویز فتاح دیدار و در مورد استفاده از ظرفیت ها ، امکانات و اقامتگاه های آن سازمان در بحث ساخت خانه نقاهت.

کولیوند در ابتدای این نشست از تلاش ها ، همکاری مستمر و پشتیبانی بنیاد مستضعفان ، جهت خدمت به هموطنان در زمینه بهداشت و درمان و همچنین سازمان اورژانس کشور تشکر کرد. .

اجرای دو پروژه 724 و 247 در پایتخت

وی با اشاره به توسعه خدمات سازمان اورژانس کشور در سال های اخیر به افزایش کیفیت خدمات به هموطنان اشاره کرد و گفت: در سازماندهی موارد اضطراری با دو سرویس در قالب برنامه های 1 و 2 ، ما توانستیم جان بسیاری را نجات دهیم ، مانند سال گذشته ، با انجام این خدمات برای دبیر كل سازمان بهداشت جهانی و حفظ جان وی در تهران ، توانستیم افتخاری را برای كشور به ثبت برسانیم.

کولیوند با اشاره به توسعه خدمات اورژانس هوایی در کشور و نجات جان هموطنان در مناطق صعب العبور ، خدمات را خوب و نعمتی برای مردم دانست و افزود: با توسعه این خدمات ، توانستیم 55٪ مرگ مادران باردار “.

انتقال 15 عضو پیوند یافته توسط اورژانس هوایی همزمان با شیوع تاج در کشور

وی گفت: “از آغاز شیوع کرونا ، تماس های اضطراری چند برابر شده و همکاران ما در سراسر کشور با روحیه جهادی در خط مقدم نبرد با کرونا در حال خدمت هستند. در همین زمان ، سازمان اورژانس کشور زمان در کوتاهترین زمان از یک استان به استان دیگر منتقل می شود.

کولیوند ادامه داد: با تلاش وزارت بهداشت و سازمان بسیج مستضعفین ، پروژه شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف شکستن تاج زنجیره ای آغاز شده و دکتر نمکی مسئولیت این مسئولیت را به من سپرده است. از این پروژه حمایت کنید. “

رئیس پایگاه پشتیبانی پروژه شهید سلیمانی ضمن اشاره به استفاده از هتل ها و مهمانسراها در ایجاد خانه نقاهت گفت: یکی از اهداف ما در این پروژه ایجاد محیط مناسب برای قرنطینه برای افرادی که نمی توانند از نظر هزینه ای محیط ایجاد کنند یا افرادی که پس از ترخیص از بیمارستان ، هنوز هم می توانند ناقل باشند.

نیاز به جدایی بیماری کرونر قلب از خانواده ها

“در بحث کنترل تاج ، ما با مشکلاتی روبرو هستیم ، از جمله آنها حضور تعداد زیادی از اعضای یک خانواده در یک خانه است و اگر یکی از آنها آلوده باشد ، بقیه افراد نیز درگیر خواهند شد.”

وی در این جلسه اهداف کلی و سیاست های حوزه پشتیبانی پروژه شهید سلیمانی را تشریح کرد و گفت: توانمندی های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی می تواند زمینه ساز اهداف این حوزه باشد.

مهندس سید پرویز فتاح ، مدیر بنیاد مستضعفان ، ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات سازمان اورژانس کشور ، این خدمات را با ارزش توصیف و به آیه اشاره کرد. “کار اضطراری شامل نجات جان انسان ها ، و اگر همکاران شما قصد نجات کسی را دارند ، گویی آنها همه مردم را نجات داده اند ، بنابراین کار شما بسیار ارزشمند است.

وی با استقبال از این پروژه افزود: بنیاد مستضعفان آماده همکاری با پروژه است و ما لیستی از مکان های قابل ارائه به این پروژه را ارائه خواهیم داد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید