بلاگ

الگوهای برتر YouTube و آموزش موشن گرافیک برای افتر افکت

آموزش موشن گرافیک توجه مخاطب را به خود جلب می کند و قسمت عمده ای در شکل گیری ظاهر و احساس کانال شما است. برای استفاده از آموزش های موشن گرافیک به یک حرفه ای نیازی ندارید: در این مقاله آموزش موشن گرافیک ما به دنبال ابزارها و الگوهای برجسته افترافکت برای کار موشن گرافیک هستیم تا به شما کمک کنیم موشن گرافیک سریع و ثابت برای پخش مستقیم در YouTube Live ایجاد کنید و از این دوره موشن گرافیک نهایت استفاده را ببرید.

 

آموزش موشن گرافیک

Glitch Active Player Pack
با چنین بسته ی آموزشی موشن گرافیک به صورت زنده در YouTube بصورت حرفه ای ظاهر شوید
سوئیچ گرافیکی برای فیلم زنده YouTube
موشن گرافیک یک روش سریع برای افزودن فیلم پولی به فیلم های شما است. سوم پایین این است که عناصر و اضافاتی مانند پس زمینه ، انتقال و شمارش به بیننده می گوید که شما به تجربه او اهمیت می دهید. گرافیک ها می توانند به عنوان بخشی از یک بسته انتقال که شامل تمام دارایی های موجود در ساختار هماهنگ شده است ، برای ایجاد یک نمای کامل برای فرد یا کل کانال ، پخش شوند.

3 الگو برتر ویدیوی زنده YouTube از Envato Elements در آموزش موشن گرافیک با افترافکت
Envato Elements یک سرویس مبتنی بر اشتراک است. با پرداخت هزینه کم ماهانه ، می توانید به صورت نامحدود به قالب های ویدیویی با کیفیت عالی YouTube دسترسی پیدا کنید. اگر کانال YouTube خود را داشته باشید ، این برای شما عالی است و شما همیشه در حال ویرایش و افزودن محتوای جدید هستید.

1. یک کیت مدرن یوتیوب پس از جلوه ها
اگر YouTube ایجاد کنید ، این بسته موشن گرافیک کامل پخش جریانی YouTube بسیار مفید خواهد بود که طرز ساخت موشن گرافیک آن را به کمک دوره موشن گرافی می توانید کاملا یاد بگیرید. این برنامه دارای درهای بازکن ، دستگیره های ویدئویی ، سوئیچ ها ، دکمه ها ، خطاهای گواهی ، سرصفحه ها ، پایین سوم و پشتیبانی مالی است. این بسته آموزش موشن گرافیک در افترافکت شامل همه مواردی است که شما برای یک پخش کننده مدرن در کانال خود نیاز دارید.

2. بسته پخش شیک افترافکت
این بسته پخش YouTube طراحی تمیز و شیکی دارد و طریقه ساخت موشن گرافیک بسیار مناسب است. شامل 42 صحنه است که به شما کمک می کند طرحی شگفت انگیز برای کانال خود ایجاد کنید. وضوح 4K (3860 × 2160) ، هیچ افزونه ای لازم نیست ، 13 آیکون اجتماعی در آن گنجانده شده و رنگ آن آسان برای ویرایش و کاملاً شخصی سازی است.

3. حداقل بسته پخش برای افتر افکت و ساخت موشن گرافیک با افتر افکت
یک بسته پخش جذاب و مینیمال YouTube که شامل بیش از 40 صحنه برای تغییر شکل کانال شما است. این بسته پخش برای رزولوشن افتر افکت 4K (2160 38 3840) طراحی شده است ، شامل یک جعبه تبلیغات (هشت نسخه) ، پس زمینه بوکه ، امتیاز اعتبار ، سوم پایین ، اسلایدهای بعدی (معرفی ، روی صفحه ، بیرون) ، دکمه های شبکه های اجتماعی و موارد دیگر !

3 الگو پیشرو از بازار Envato (پرداخت به عنوان شما برو) برای آموزش حرفه ای موشن گرافیک
اگر اشتراک مورد شما نیست یا فقط به یک الگوی درست کردن موشن گرافیک نیاز دارید ، ما بسته های برتر پخش YouTube شما را برای After Effects از بازار Envato ، جایی که صدها لایه فوق العاده جذاب و بسته پخش YouTube پیدا خواهید کرد ، پوشش می دهیم و می توانید آن ها را در کلاس موشن گرافی نیز یاد بگیرید. اگر به یک مورد و نه یک بسته کامل نیاز دارید ، ما عناصر After Effects و لایه های بالایی را نیز داریم: یک سوم پایین ، پس زمینه ، انتقال ، شمارش معکوس و بسیاری گزینه های دیگر که با زدن روی CLICK HERE می توانید بیشتر راجع به آن ها بدانید.

در این آموزش motion graphic بهترین گزینه ها وجود دارد:

4. YouTuber – یک بسته پخش شده برای افتر افکت
یک بسته پخش شامل تمام دارایی های گرافیکی و تصویری است که پخش زنده YouTube برای نشان دادن نمای کامل به آن نیاز دارد ، از جمله عناصری مانند لایه های فوق العاده و پاورقی. گرافیک ها و انیمیشن ها را با آرم و رنگ خود سفارشی کنید و آماده کار هستید. علاوه بر این ، این بسته پخش YouTube به همراه آموزش کامل موشن گرافیک آن برای Final Cut نیز موجود است.

5. اصول YouTube – بسته پخش پس از اثر در دوره آموزش موشن گرافیک
این بسته پخش YouTube ترکیبی از یک سوم پایین تر ، اثرات کشف آرم و انتقال است. و بهترین قسمت: اگر After Effects را نصب نکنید ، برای Final Cut نیز موجود است.

6. بسته YouTube – بسته پخش پس از اثر
این بسته با مجموعه ای دقیق و شیک از انیمیشن های ویدیویی ، حس مد را به کانال YouTube شما می آورد.

3 انیمیشن گذار عالی
یکی از ساده ترین و موثرترین روش ها برای افزودن انیمیشن به فیلم شما و به کاربردن دوره های موشن گرافیک از طریق فیلم آلفا کانال تولید شده است. بیشتر این دارایی ها تقریباً در هر ویرایشگر یا برنامه انیمیشن قابل استفاده هستند.

7. 70 انتقال آلفا – بسته انتقال آلفا بعد از اثر
انتقال آلفا روش های جذابی را برای جابجایی بین صحنه ها ایجاد می کند که در دوره موشن گرافیک یاد می گیرید. در انواع پخش جریانی و ویرایش برنامه های ویدئویی قابل استفاده مجدد هستند و به راحتی قابل اجرا هستند.

اگر یک روش روشن و رنگارنگ در یادگیری موشن گرافیک برای جابجایی بین فیلم ها را دوست دارید ، این بسته مناسب شما است. با افتر افکت عالی کار می کند.

8. بسته تشک نهایی انتقال – انتقال آلفا سازگار با یکدیگر
این انتقال های متحرک جغرافیایی برای جابجایی بین صحنه های ویدیویی بسیار مناسب هستند.

9. انتقال – انتقال آلفای همسان
این جلوه ها بهترین روش برای برش صحنه از صحنه به صحنه با جلوه های چشم نواز است.

4 روش آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت برای ایجاد یک فیلم حلقه ای
10. Stills Live – تصاویر حلقه انیماتور بعد از جلوه ها
نمی دانید چه مدت طول می کشد تا فیلم شما شروع شود؟ ویدیوهای حلقه ای راهی ساده برای جلب توجه بینندگان در حالی که منتظر شروع یک ویدیو هستند. این پروژه برای عکاسی خود شما و افزودن کمی انیمیشن به آن مناسب است.

11. Retro Draw – فیلم متحرک با حلقه ضربدری
“یک حلقه صاف از رنگ در امتداد نماد بی نهایت می پیچد.”

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید