بلاگ

انتقال تجربیات بیماران دیابتی در یک انجمن مجازی.

بر اساس اعلامیه مطبوعاتی ، یکی از برنامه های Disease Experience Expert People در رویداد روز جهانی دیابت برگزار خواهد شد.

برنامه عمیق ، یک پروژه جهانی است که سعی دارد افراد مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت یا چاقی را قادر سازد تا تجربیات خود را با افراد مرتبط ، مسئولان ، تصمیم گیرندگان و متخصصان در میان بگذارد.

در ایران ، اعضای Deep همچنین توسط انجمن های فعال در زمینه بیماری معرفی می شوند.

در این برنامه ، تعدادی از افراد مبتلا به دیابت نوع 1 که به پروژه ایران عمیق پیوسته اند قرار است تجربیات خود را در مورد افت قند خون در یک گردهمایی مجازی به مناسبت روز جهانی دیابت از ساعت 11:00 تا 13:00 روز سه شنبه به اشتراک بگذارند. ، 18 نوامبر 2010.

با توجه به بازخوردی که این پروژه از سراسر جهان دریافت کرده است ، می توان از این تجربیات برای آموزش سایر بیماران استفاده کرد و سیاست گذاران می توانند ضمن آشنایی بیشتر با مشکلات و نگرانی های این افراد ، تصمیمات بهتری بگیرند.

جمعیت دیابتی ها در ایران در حال افزایش است و حتی تعداد کودکان و نوجوانان دیابتی به دلیل تغییر سبک زندگی در حال افزایش است ، بنابراین با چنین برنامه هایی و با تقسیم پس انداز افراد درگیر در این مشکل ، می توان گامی در جهت بهبود وضعیت دیابتی ها کشور ما برداشت کرد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید