بلاگ

ایده عادی سازی تاج در کشور خطرناک است / حذف دوره ها.

مسعود مردانی ، در مصاحبه با آموزش دندانپزشکی ، به شرایط کرونر در کشور پس از دو هفته وقفه در شهرهای سرخ اشاره کرد و گفت که برای برخی از هموطنان ، وضعیت تاجگذاری در کشور به امری عادی تبدیل شده است. گرچه به هیچ وجه چنین نیست ، اما ما باید اجرای پروتکل ها و محدودیت های اعلام شده را جدی بگیریم.

این متخصص بیماری های عفونی با تأکید بر اثربخشی محدودیت ها در کاهش بیماری ، افزود: البته باید حداقل دو هفته صبر کنیم تا اثرات مرخصی دو هفته ای در کشور ظاهر شود.

مردانی ادامه داد: رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت های اعمال شده قطعاً می تواند به کنترل بیماری و تسهیل کار بیمارستان ها کمک کند ، بنابراین اگر می خواهیم اثرات پیروی از پروتکل ها را در این دو هفته استراحت ببینیم ، باید داشته باشیم صبر و تحمل ، بنابراین می توانیم با نگرانی کمتری وارد زمستان شویم.

وی با اشاره به خبرهای خوش ساخت واکسن کرونا در سراسر جهان گفت: “حقیقت این است که حتی با تهیه واکسن ، ما باید کاملاً مطابق با این پروتکل ها ادامه دهیم تا وضعیت عادی شود.”

یکی از اعضای کمیته علمی ستاد ملی تاج تأکید کرد: عادی سازی وضعیت تاج در کشور دوباره برای ما مشکل ایجاد می کند. بنابراین ، ما از مردم می خواهیم که اصول اولیه پروتکل های بهداشتی را که شامل پوشاندن ، شستن مکرر دست و حداقل فاصله است ، دنبال کنند.

مردانی بزرگترین نگرانی طرفداران بهداشت را این روزها انتقال ویروس از چرخه های خانوادگی پس از تعطیلات عنوان کرد و گفت: در حال حاضر بیشتر موارد بستری در بیمارستان به دلیل عفونت های خانوادگی است. بنابراین باید از دوره های خانوادگی و خانوادگی پرهیز کنیم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید