بلاگ

با Corel Photo PAINT X8 جلوه ای از نوردهی مضاعف ایجاد کنید

ما پرداخت خواهیم کرد بنابراین لطفا برای ادامه این مقاله با ما همراه باشید.
برای این منظور آموزش کورل به سایتهای خارجی پیوند می یابد. من از تصویر در Exchange Exchange CONNECT X8 (بخشی از CorelDRAW Graphics Suite X8) و بافت بیتی که ایجاد کردم برای نمایان بودن آن استفاده کردم.
یک سند تصویری جدید در Corel PHOTO-PAINT X8 ایجاد کنید (پرونده> جدید). سپس از CONNECT> Content Exchange> Images> Animals برای ورود به دو تصویر استفاده کنید. عقاب کچل و گوریل.
پس زمینه بی ربط nv آموزش کامل کورل دراو را حذف کنید. در این حالت ، آسمان آبی در پشت عقاب و اطراف گوریل قرار دارد. بعد از اتمام ، تصویر را در docker مدیر Object انتخاب کرده و سپس روی نماد مرحله در پایین docker کلیک کنید تا دو تصویر در یک شی ادغام شوند. با استفاده از Color Tool (P) و رنگ مشکی زیر منطقه عقاب و گوریل ، اشیا below زیر را گسترش دهید. بعداً می توانید از این قسمت استفاده کنید تا ضربه دو برابر شود. من همین پررنگ رو کشیدم.
سپس از حالت ترکیب نور در Docker Manager Object برای ترکیب جلوه ها استفاده کردم. برای تصاویر دیگر ، ممکن است بخواهید تأثیر حالت ادغام را دو برابر کنید. همه چیز به تصویر خاص شما بستگی دارد.

طبق آموزش کامل کورل دراو ، پاک کردن کاغذ دیواری آسان است و می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. یکی سریعتر و راحت تر است ، دیگری پیچیده تر و بیشتر استفاده می شود ، با استفاده از جلوه های تطبیق تصویر. این دو روش محاسن خاص خود را دارد.
برای یک روش سریع و آسان: ابزار شفافیت رنگ (2) در جعبه ابزار. من از این روش برای نشان دادن میزان مواجهه مضاعف با این آموزش استفاده می کنم. هنگام انتخاب ابزار شفافیت رنگ ، به یاد داشته باشید که نوار عملکرد را بررسی کنید. به طور پیش فرض ، مقادیر نوار ویژگی بر روی Tolerance 10 و Skid 20 تنظیم شده است. این برای تیراندازی به کرکس بسیار مناسب است. در صورت لزوم تنظیمات را انجام دهید. برای روشهای پیچیده تر ، از ترکیبی از افکت ها و کنتراست افزایش یافته استفاده کنید تا کنتراست خوبی ایجاد کنید. هدف این است که منطقه حفاظت شده را جدا کرده و منطقه باقیمانده را حذف کنیم. همچنین می توانید از CorelDRAW برای انتخاب سایر ابزارهای تطبیق طراحی استفاده کنید. به عنوان مثال ، لنز هدف خاکستری (Object> Create> New Lens> Gray) ، اگر ابزار شفافیت رنگ کافی نباشد ، می توانم از آن استفاده کنم.
بنابراین ، هنگام استفاده از عکس هایی با زمینه های پیچیده تر ، سعی کنید از اشیای لنز با مقیاس خاکستری به جای زمینه های رنگی ساده استفاده کنید (همچنین می توانید روی نماد لنز جدید در Object Manager Docker کلیک کنید). سعی کنید لنزهای Desaturate را با لنزهای منحنی یا لنزهای تقویت کننده کنتراست ترکیب کنید. دسته را بکشید تا یک جسم سیاه بزرگ ایجاد کنید. سپس ابزار Magic Wand Tool (W) را انتخاب کنید تا کل شی object انتخاب شود. در صورت لزوم ، ماسک معکوس (Ctrl + Shift + I) را در نوار ویژگی انتخاب کرده و کلید Delete را از صفحه کلید فشار دهید. همه چیز به پیچیدگی عکس بستگی دارد.
پیشنهاد می دهد!
هنگام استفاده از طراحی با CorelDRAW Magic Wand و سایر ابزارهای پوشش ، سطح تحمل را در نوار ویژگی بررسی کنید. این می تواند به شما کمک کند تا ماسک ها را با دقت و دقت بیشتری انتخاب کنید. برای تصویر شی عقاب ، من سطح تحمل را روی 2 تنظیم کردم.
اکنون یک تصویر جدید مانند دوچرخه سوار وارد کرده و آن را در زیر اشیاag عقاب و گوریل ، درست بالای شی object پس زمینه در Object Manager Docker قرار دهید. من اثر حالت ادغام را روی حالت عادی تنظیم کردم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید