بلاگ

برای تهیه تجهیزات پزشکی و دستگاه های اکسیژن در منزل تماس بگیرید

، محمدمهدی علاedالدین اظهار داشت: این فراخوان با توجه به وضعیت کنونی کشور تحت تأثیر کرونا به منظور تبدیل و کنترل نیازها و قیمت های بازار برای تأمین نیاز دستگاه های اکسیژن خانگی و ماسک های NIV ، به شرح زیر منتشر می شود:

1- از تمام شرکت های فعال در زمینه تجهیزات پزشکی که می خواهند ژنراتور اکسیژن خانگی و ماسک NIV را تأمین کنند. از شما دعوت می شود درخواست رسمی خود را به همراه مشخصات در قالبی که در ضمیمه به عنوان یک نسخه فیزیکی مشخص شده و پرونده ای روی دیسک فشرده CD با اسناد لازم در مورد پیشنهاد قیمت ارز / ریال ، تأییدیه های فنی مربوط به محصول و اعلام زمان دقیق تحویل بسته به دبیرخانه محرمانه اداره کل تجهیزات پزشکی در پاکت تحویل داده می شود. به درخواستهای ارسال شده در قالب دیگر پردازش نمی شود.

2- واردکنندگان و تولیدکنندگان ثبت شده با کد IRC نیز در صورت تمایل می توانند در این فراخوان شرکت کنند و در صورت ارائه پیشنهاد مناسب در اولویت قرار می گیرند.

3- شركتهايي كه بلافاصله در فراخوان عرضه كالا پذيرفته مي شوند ، بايد ظرف 2 روز كاري پس از اعلام ، مراحل لازم براي ثبت فوري كالا را طي كرده و ظرف دو ماه نسبت به واردات اقدام كنند.

4- از آنجا كه ارائه پيشنهاد قيمت و ثبت درخواست تعهد شركت پذيرفته شده براي تهيه كالاهاي فوري است ، لازم است فرم تعهد پيوست را تكميل كرده و همراه با مدارك با در نظر گرفتن دقت و ملاحظات لازم در مورد تکمیل اطلاعات مورد نیاز

5- شرکتهای منتخب در تماس ضمن تکمیل فرم تعهد (پیوست) باید الف) ثبت سفارش را انجام دهند و فرایندهای لازم را جهت صدور مجوز لازم جهت تولید ، واردات و ترخیص کالاهای انتخاب شده در فراخوان انجام دهند. و در صورت وجود هر گونه مشکل در اسرع وقت مراحل کار را به اطلاع اداره کل تجهیزات پزشکی برسانید.

همچنین ، در صورت عدم ترخیص کالا در مدت تعیین شده ، تمدید کد IRC فقط با صلاحدید اداره کل فوری است و هیچ حقی برای شرکت ایجاد نمی کند.

ب) شرکت های منتخب در فراخوان باید پس از تولید یا ترخیص ، کلیه موارد را تحت نظارت وزارت بهداشت توزیع کنند.

6- کلیه شرکتهای پذیرفته شده موظفند ظرف یک ماه گزارشی از شرح اقدامات انجام شده را به آدرس پست الکترونیکی [email protected] ارسال کنند.

7- در صورت عدم موفقیت شرکتهای پذیرفته شده در فراخوان برای پیگیری تأمین به موقع ، سهمیه داده شده برای واردات لغو و به سایر متقاضیان ارائه می شود و از شرکت آنها در تماسهای بعدی نیز جلوگیری می شود.

8- آخرین مهلت ارسال پیشنهادات و تحویل پاکت ها 04/09/2013 است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید