بلاگ

بررسی CC Composite در آموزش افتر افکت

گزینه های زیادی برای آموزش افترافکت پیشرفته وجود دارد. آموزش کامل و کامل افتر افکت آموزش افتر افکت به شما کمک می کند از آموزش آموزش افتر افکت جلوگیری کنید. در طی چند هفته ، شما همچنان پروژه های آموزشی افتر افکت را در دنیای واقعی انجام می دهید و از طراحان اطلاعات می گیرید.

 

ما در این آموزش کامل افترافکت قدرت افکت CC Composite را به شما نشان می دهیم. این یک روش عالی برای دستیابی به تعدادی از ویژگی ها و نتایج ترکیبی با سطح کنترل و عملکرد بالا است.

 

متن ترجمه
سلام بر همه شما اسم من بله است! امروز من قصد دارم قدرت “CC Composite” را به شما نشان دهم. این یک تأثیر فرعی است که کارهای زیادی را انجام می دهد. اما به زبان ساده ، بخشی را که از افکت استفاده کرده اید تکرار می کند. با این کار می توانید نوع مارک مورد نظر خود را برای تولید این نوع انتخاب کنید. این عالی است زیرا این روش ها فقط می توانند RG یا چیز دیگری باشند (از جمله آلفا).

بنابراین در حال حاضر من این اثر را بر روی این آرم اعمال کرده ام. این فقط یک آرم نیست بلکه یک آرم Motion Array است. بیایید بگوییم من این آرم را پر می کنم. من می خواهم خلق کنم ، سپس پر می کنم و اجازه می دهم فقط رنگ سفید را انتخاب کنم. این یک پرکننده است اما من قصد دارم مجموعه CC را بعد از پرکننده قرار دهم. اکنون ، آنچه اتفاق افتاده است ، تکثیر آرم اصلی است که به رنگ قرمز بود ، در بالای این پر کننده ای که از سفید ایجاد کردم. اما بگذارید در این فاصله آن را خاموش کنیم و اگر روی این آرم اصلی یا روی سفید رنگ ماسکی درست کردیم و CC Composite را استفاده کردم. سپس می بینید که جریان دارد. ببینید اگر چک RGB را خاموش کنم فقط فراتر از ماسک است و من در حال حاضر جلوی آن را دارم و منطقی است به همین دلیل ما رنگ سفید را نمی بینیم. اما اگر من عقب بروم ، می توانید ببینید چه خبر است. این به پشت ماسک و پر کردن سفیدی که الان دارم می رود.

این فرصت های زیادی را ایجاد می کند زیرا می گوید من یک ماسک متفاوت درست می کنم فقط این بار این ماسک از دست خواهد رفت و می گوید من ممکن است آن را پر کنم. پس شما کنترل زیادی بر روی این دو ماسک دارید و همه چیز در همان لایه اتفاق می افتد و از نظر من خیلی جالب است. همچنین می توانید این ماسک را متحرک کنید. در اینجا چیز مهم در مورد آن وجود دارد زیرا همه اینها در همان لایه ، ماسک و اثر اتفاق می افتد تا اینکه شما می توانید این موارد را حتی به صورت از پیش تعیین شده ذخیره کنید و این چیزی است که ممکن است مورد علاقه شما باشد.

اگر من این دو مورد را انتخاب کرده و به اجرا درآمدم ، تنظیمات انیمیشن را از قبل ذخیره کرده و سپس فقط آن را “جارو” می نامم ، ذخیره می شود ، و اکنون خواهید دید که چه اتفاقی می افتد. اگر همه اینها را پاک کنم و شاید ماسک ها را پاک کنم ، فقط یک آرم ساده دارم. اکنون می توانم به تنظیمات از پیش تعیین شده خود بروم و سپس “رفت و برگشت” را انتخاب کنم ، همانطور که آن را متحرک کردم همه چیز برمی گردد. بنابراین این بسیاری از کارهای جالب است که می توانید انجام دهید در حالی که کارها را در یک لایه نگه دارید.

CC Composite به شما این امکان را می دهد که انجام دهید بنابراین من فکر می کنم این یک اثر جالب است. خوب ، من اینجا یک مثال دیگر به شما نشان می دهم. اول دوباره میخوام ماسک درست کنم این فقط یک ماسک با گوشه های گرد است و من هم ممکن است آن را پر کنم. هنگامی که یک پر کننده ایجاد می کنید ، می تواند آرم را پر کند یا می توانید بگویید “سلام من می خواستم ماسک را پر کنم”. رونق این است! اکنون ، اگر دوباره CC Composite را اعمال کنم ، می توانم بگویم که دوست دارم یک استنسیل سایه چشم آلفا باشد و اکنون با پرکننده بر روی ماسک برش خورده ام.

بنابراین یک چیز است ، شما می توانید اینگونه برش بزنید ، اما شاید اجازه دهید کار دیگری انجام دهیم ، بگذارید بگوییم شاید من می خواهم آن را کمی محو کنم و اکنون می خواهم CC Composite دیگری بسازم. فقط این بار ، من قصد دارم یک شابلون آلفا درست کنم و همانطور که می بینید یک اثر دیگر در اینجا وجود دارد. یک پرکننده تاری وجود دارد و اکنون من از دومین CC Composite برای بریدن آرم در آنجا استفاده می کنم. ممکن است نوع دیگری از چیزها را ببینید و همه چیز در همان لایه اتفاق می افتد. بنابراین ، برای توضیح چیز دیگری در این مورد ، من می خواهم یک کار دیگر انجام دهم. من قصد دارم یک پر کردن دیگر درست کنم و این بار می گویم سفید خواهد شد. و حالا اتفاقی که می افتد این است که من یک بار دیگر CC Composite را انجام می دهم این بار RGB را برداشته و آن را پشت حالت قرار می دهم و می بینم که حتی جلوه دیگری نیز روی آرم دارم. همانطور که مشاهده می کنید ، CC Composite می تواند کاملاً قدرتمند باشد.

من در مجموع سه جز CC CC را اضافه کردم و هر کدام عملیات متفاوتی را در همان لایه انجام می دهند. فکر می کنم خیلی باحال باشه مخصوصاً به این دلیل که اگر می خواستم چیزهایی از این دست بسازم یا سطح کنترلی را که اکنون دارم ، باید لایه های مختلف و انواع مختلفی داشته باشند.

خوب ، بنابراین در اینجا یک مثال دیگر وجود دارد اما اکنون من از CC Composite در تصویر استفاده می کنم. بنابراین هنگامی که من اضافه ای اضافه می کنم ، این واقعاً اضافه شده همان تصویر در بالای نسخه اصلی است. می توانید میزان روشنایی آن را کنترل کنید یا خیر. بنابراین می تواند همچنین مفید باشد ، شما می توانید از نظر تاری تصویر اصلی قبل از CC Composite کنترل زیادی داشته باشید و هنگام تاری تصویر می توانید انواع جلوه های نرم و تاریک را ارائه دهید. مخصوصاً اگر CC Composite زیر پلاگین باشد. شما می توانید انواع کارهای دیگر را انجام دهید ، از جمله اگر یک شابلون آلفا درست کنید. می توانید هر شفافیتی در تصویر ایجاد کنید که بتواند جلوه های بی نظیری را ایجاد کند. شما همچنین می توانید همان تصویر را روی خود بپوشانید و همچنین می تواند جلوه های جالبی را ایجاد کند. به خصوص اگر قبل از CC Composite تاری یا جلوه های دیگری مشاهده کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید