بلاگ

بهره برداری از بخش همودیالیز تامین اجتماعی در اردبیل

به گزارش خبرنگار مجله دانستنی های دندانپزشکی، قادر برجی روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در منطقه اردبیل ، بابیان اینکه 48٪ از جمعیت این منطقه تحت پوشش بیمه امنیت زندگی اجتماعی هستند. بیش از 200 تخت و 2 کلینیک نیز در اردبیل و مشگین شهر فعالیت داشتند.

وی همچنین به احداث دو بیمارستان تخصصی در شهرستانهای خلخال و گرمی اشاره کرد و افزود: 919 کارگر در زمینه امنیت عمومی در اردبیل نیز در قالب نمایش نمایشی به مردم منطقه خدمات ارائه می دهند.

درآمد ایمنی عمومی 152 درصد افزایش یافته است

مدیر پزشکی سازمان تأمین اجتماعی اردبیل تعداد امتیازات اعطا شده در حوزه پزشکی را تشریح کرد و گفت: بدهی به 250 میلیارد تومان به 99 رسید که نسبت به سال گذشته 152 درصد افزایش یافت.

برججی از رشد بیش از 3 هزار درصدی سرمایه گذاری در زمینه توسعه تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: بیمارستان های اردبیل. “است.

بیش از 300000 نسخه از بیمه های پوشش بیمه های عمومی را اداره کنید

مدیر پزشکی سازمان تأمین اجتماعی اردبیل در مورد خاتمه قرارداد با بیش از 700 مرکز درمانی در منطقه صحبت و تصریح کرد: براساس این قرارداد 16 بیمارستان ، 39 درمانگاه پلی کلینیک ، 6 بیمارستان D ، 94 مرکز بهداشت و 640 بیمارستان خصوصی الزامات: ارائه خدمات به ایمنی عمومی بیمه شده.

وی مسائل ایمنی عمومی در سال های اخیر را به دلیل کمبود زیرساخت ها و بیمارستان ها ارزیابی کرد و گفت: “با توجه به افزایش جمعیت بیمه شده و سطح بالای خدمات ارائه شده ، نیاز به پر کردن خلا gap و جای خالی پزشکان در مرکز با تأمین نیازهای مورد نیاز است. بودجه و مناطق و اعتبارات ملی. “ما هزینه منطقه اردبیل را می پردازیم.

برجی به ارائه خدمات برون سپاری شده و تبلیغ نسخه الکترونیکی در سال جاری اشاره کرد و افزود: در 9 ماهه امسال 317 هزار نسخه با متوسط ​​قیمت 29 هزار نسخه در هر هزار تومان و تعداد بیمارستان ها به فروش رسیده است. مقالات حاوی 34000 مورد بود. متوسط ​​هزینه هر بیمارستان 2 میلیون تومان بود.

تحویل 21 میلیارد تومان به اورژانس بیمارستان سبلان اردبیل

رئیس سازمان تأمین اجتماعی دولت اردبیل از افتتاح اورژانس بیمارستان سبلان اردبیل همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: اورژانس بیمارستان تأمین اجتماعی سبلان با بدهی ساخته شده است 21 میلیارد تومان در مساحت 2500 متر مربع. بیمارستان به 36 تختخواب ارتقا یافته است.

برجی احداث بیمارستان عمومی و تخصصی سبلان به مساحت 4 هزار و 700 متر مربع را بخشی از پروژه سال آینده عنوان کرد و گفت: بدهی داده شده به این مشکل 35 میلیارد تومان است و شامل مرکز عکاسی ، رادیو ، دندانپزشکی است. نخ دندان ، ماموگرافی ، سونوگرافی با سی تی اسکن ، MRI و تصویربرداری 14 میلیارد تومان.

بیش از 600 بیمار دیالیزی در منطقه اردبیل تحت درمان هستند

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اردبیل اظهار داشت: یکی از موضوعات مهم در منطقه اردبیل تعداد تخت های موجود برای بیماران دیالیزی است زیرا از مجموع 664 بیمار دیالیزی در این منطقه 346 بیمار تحت پوشش ایمنی عمومی و دسترسی. بیمارستان ها این بیماران را ملاقات نمی کنند. ”

برجی افزود: طبق میانگین جهانی برای هر دستگاه 4 بیمار دیالیزی استفاده می شود و این تعداد برای هر 5 بیمار در جهان یک دستگاه است که متاسفانه در استان اردبیل این رقم برای هر 8 نفر یک دستگاه است ”

وی تعداد دستگاه های دیالیز فعال را در سطح منطقه 83 دستگاه اعلام كرد و افزود: اواخر امسال یك همودیالیز بخش در شهرستان افتتاح می شود كه 11 اتاق دیالیز و تسهیلات ویژه دارد و بدهی 12 میلیارد تومانی به عزیزان شهرستان.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید