بلاگ

تأثیرات تعطیلات دو هفته ای در 40 روز آینده قابل مشاهده خواهد بود شد

علیرضا زالی جدا از تفاهم نامه بین ستاد مدیریت کرونا در تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ، با اشاره به وضعیت ترافیک درون شهری در 24 ساعت گذشته ، افزود: در زمان روز و 70٪ از 9 تا 4 صبح.

وی با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته بیش از 90 درصد ترافیک در بزرگراه تهران-شمال کاهش یافته است ، گفت: همچنین در بزرگراه تهران-قم و حمل و نقل جنوب تهران این رقم به 70 درصد رسیده است.

زالی با تأیید اینکه هرچه محدودیت ها از ابتدا بیشتر شود ، شرایط مساعدتر است ، اظهار داشت: با کمک و تلاش نیروی انتظامی ، نظارت کافی و مستمر بر محدودیت ها اعمال می شود و بنابراین شاهد شرایط مطلوب تری هستیم. در این راستا 90 تیم علاوه بر 150 تیم قبلی با تمرکز بر نیروهای تلافی جویانه در تهران ، این محدودیت ها را کنترل می کنند.

به گفته وی ، هرگونه تغییر در مرگ و میر ناشی از مداخلات مدنی و اجتماعی بین یک ماه تا 40 روز طول می کشد ، در صورت بستری شدن در بیمارستان در حدود 3 هفته و در صورت مشاوره خارجی بین 10 تا 14 روز.

فرمانده نیروی زمینی گفت: “مطالعات اپیدمیولوژیک ما نشان می دهد که مداخلات در منطقه محوری محوری ، تشخیص بیماری ها و کاهش اثرات منطقه ای بیماری قبل از 40 روز انجام نمی شود ، بنابراین باید صبورانه صبر کنیم.” مدیریت عملیات تاج در کلان شهر تهران. بیایید روند را تغییر دهیم.

زالی همچنین با اشاره به برخی پیشنهادات به مجلس تاج ملی ، دولت و به ویژه پارلمان که در فصل بودجه هستند ، افزود: پیشنهاد شده است مشاغلی که ضرر مستقیم و غیرمستقیم داشته اند شفاف و شفاف باشد. ” در صورت سازگاری

وی با اشاره به شکایت برخی از شرکت ها گفت: بسیاری از آنها شکایت دارند که بسته های پشتیبانی با تأخیر قابل توجهی ارائه می شود. صاحبان خانه های متأثر از تاج نیز با دیوان سالاری های متعددی روبرو هستند.

فرمانده ستاد کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به اینکه بسیاری از مشاغل با وجود همه مشکلات نتوانسته اند نیروهای خود را تعدیل کنند ، افزود: این افراد که به دلیل انسان دوستی ، باید مورد حمایت جدی قرار گیرد. ”

زالی گفت: نگرانی اصلی این شرکت ها پرداخت اجاره بها و برگرداندن چک است. شغل نیاورید.

وی همچنین با اشاره به مشکل برخی از بیمه شدگان تأمین اجتماعی گفت: برخی از بیمه شدگان برای بررسی مثبت بودن آزمایش تاج خود باید به این دفاتر مراجعه کنند که در این شرایط می تواند خطرناک باشد. از این نظر ، پیشنهادهایی به ستاد ملی ارائه شده است که امیدواریم مورد تأیید قرار گیرد. اگر فردی بیمار شود یا آزمایش مثبت دهد تا شغل خود را از دست ندهد یا از مشکلات سالانه رنج نبرد ، این درخواست تأیید می شود.

وی گفت: علاوه بر این ، برخی از مجامع باید به صورت حضوری برگزار شود و ما امیدواریم ستاد تاج ملی پیشنهاد ما را مبنی بر قانونی بودن جشن غیابی تأیید كند.

زالی ادامه داد: زمان بسیاری از مجامع گذشته است و طبق اساسنامه مجامع آنها باید حضور داشته باشند و نگران ادامه کار خود هستند ، به همین دلیل از آنها می خواهیم که از حالت الکترونیکی استفاده کنند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید