بلاگ

تأمین انسولین به بیماران دیابتی از طریق سیستم اینترنت و کد ملی.

به گزارش خبرگزاری ، حسن صفاریه با بیان اینکه ماموریت هلال احمر خدمت به مردم جامعه است ، افزود: هلال احمر مانند سایر داروخانه های کشور با شرکت های توزیع دارو در تماس است و سهمیه بندی ها تحت سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت ارائه شده است. ”

رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر جایگاه ویژه ای در سیستم سلامت دارد و سعی می کند همیشه سبد دارویی خود را کامل نگه دارد ، بنابراین سبد دارویی ما نسبت به سایر داروخانه ها کاملتر است.

وی با اشاره به اینکه طبق آیین نامه وزارت بهداشت ، داروخانه هلال احمر در هر استان خدمات ارائه می دهد ، گفت: برای تهیه داروهای کمیاب ، واردات دارو ضروری است و در این راستا “سها کیش” شرکت توزیع اقلام دارویی را در سبد دارویی کشور قرار می دهد. ” با مجوز سازمان غذا و دارو وارد می شود. برخی از داروهای هلال احمر از طریق سیستم دارویی کشور وارد می شود و بخشی دیگر توسط کارخانه های داخلی تولید می شود که بخشی از آنها توسط هلال احمر تولید می شود.

صفاریه در مورد کمبود داروهای تولید داخل تأکید کرد: مواد اولیه بسیاری از داروهای تولید داخل نیز از خارج تهیه می شود و در کارخانه های داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین تحریم ها نیز روی این موضوع تأثیر می گذارد و درست است که گفته می شود داروها و پزشکی تجهیزات شامل تحریم نیست. ” با این وجود انتقال وجوه برای تهیه دارو کار سختی نیست و تأمین می شود و بخشی از تحریم ها در چرخه کار موثر است.

رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه سیاست گذاری و نیازسنجی اقلام دارویی به عهده وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو است ، افزود: “تهیه مواد اولیه و آن محصول نهایی باعث آشفتگی بازار دارویی کشور می شود.

صفاریه در پاسخ به این س ifال که اگر دارو وارد کشور نشود چه بلایی سر بیماران خواهد آمد؟ وی گفت: تولیدکنندگان مواد اولیه در دنیا حضور دارند و اگر نتوانیم از محصولات اروپایی استفاده کنیم می توانیم از محصولات کشورهای دیگر استفاده کنیم ، آنچه برای ما مهم است تهیه و واردات کالایی مطابق با استاندارد است.

وی با بیان اینکه اولین داروخانه هلال احمر 70 سال پیش در قزوین تاسیس شد ، افزود: هلال احمر یک مارک معتمد مردم است و آنها با مراجعه به داروخانه هلال احمر داروهای مورد نیاز خود را سالها تهیه کرده اند و مراقب هستند در تأمین همان مراقبت از آنها. ” داروهای نادر به هلال احمر مراجعه می کنند.

صفاریه با اشاره به شرایط کرونر و خطر گفت: بیمارانی که به ما مراجعه می کنند کسانی هستند که بیماری های صعب العلاج یا سیستم ایمنی ضعیف دارند و در گروه های سنی پرخطر قرار دارند بنابراین حضور آنها در فضای بسته داروخانه می تواند باشد. از افرادی که برای دریافت دارو در صف ایستاده اند. خطرناک ، در ماه های اخیر ، زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری داروی آنلاین (تحویل درب منزل) فراهم شده است و به محض دریافت مجوز توسط سازمان غذا و دارو ، ما آماده تحویل داروهای بیماران به درب منزل هستیم. با پیک.

وی با تأکید بر اینکه انسولین مورد نیاز بیماران دیابتی در داروخانه های هلال احمر موجود است ، افزود: در رابطه با کمبود انسولین ، یک سیستم آنلاین ایجاد می شود که فقط با ارائه کد ملی در اختیار بیمار قرار می گیرد. بنابراین بیماران دیابتی نیاز به انسولین در کشور به طور کامل شناسایی می شوند و دارو به دست مصرف کننده می رسد.

رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر همچنین گفت: داروهایی که در هلال احمر یافت نمی شوند اما در بازار آزاد موجود هستند ، در سال های اخیر ، به ویژه با سیستم T-Tak ، از طرق مختلف موجود است. این موضوع توسط سازمان غذا و دارو به حداقل رسیده است و امیدواریم این مشکل به زودی به طور کامل حل شود زیرا سیستم های دیگری در راه هستند.

صفاریه در مورد قیمت دارو در داروخانه های هلال احمر گفت: قیمت همه داروها توسط سازمان غذا و دارو تأیید می شود و قیمت داروها هنگام تحویل به مشتری مشخص است ، هلال احمر وارد زمینه همه داروها می شود اما با سود کم زیرا ماموریت جمعیت هلال احمر در خدمت مردم است.

صفاریه در پایان یادآور شد: بیماران می توانند برای کسب اطلاعات در مورد داروهای موجود در داروخانه های هلال احمر به سایت سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر مراجعه و با شماره تلفن های اپراتورهای ما که آماده پاسخگویی هستند در مورد اطلاعات دارویی اطلاعات کسب کنند. به مخاطب در هر زمان. هدف ما این است که نرم افزار را نرم افزار بیشتری کنیم تا افراد بتوانند به راحتی اطلاعات دارویی مورد نیاز خود را بدست آورند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید