بلاگ

تخریب خانه با “دورهمی” فایده ای ندارد / اهمیت آزمایش بیماران

سید عباس متوسلیان در گفتگو با شبکه خبر افزود: افرادی که با بیمار تماس می گیرند باید در اسرع وقت غربالگری ، شناسایی و یکپارچه شوند و آزمایش شوند.

وی خواستار جستجوی خانواده های افراد مبتلا به بیماری قلبی شد.

این اعتماد با اشاره به شناسایی افراد گفت: “تعداد افراد به طور روزانه گزارش می شود که به احتمال زیاد روزانه افزایش خواهد یافت ، زیرا آتش سوزی به سایر مناطق کشور گسترش می یابد.” در عضله قلب یافت می شود.

وی افزود: “هر فرد مبتلا باید در برنامه بهداشتی بازداشت شود ، مبادا این باعث بیماری اطرافیان و دیگران شود.”

معتمدین با بررسی تلفن های همراه توانستند بیماران را شناسایی کنند و گفتند: “این نوع تحقیق قبلاً در چین انجام شده است. اگر تشخیص و آزمایش در کشور ما به درستی انجام شده باشد ، تعداد بیماران بیش از 13000 نفر در روز است.

وی افزود: بسته شدن کامل یا کامل سرطان برای کاهش تعداد بیماران در نظر گرفته شده است. تعریف “Lockdown” بسیار گسترده تر از آن است که باید از امروز (شنبه ، اول دسامبر) مورد استفاده قرار گیرد.

متخصص اپیدمیولوژی گفت: تعداد چرخه های قرنطینه در خانه نباید افزایش یابد. در غیر این صورت قرنطینه نتیجه خوبی نخواهد داشت.

وی از مردم خواست كه حداكثر توانایی خود را محدود كنند تا مبادا در تاج پیدا شوند.

وی اظهار داشت: متأسفانه مردم میزان و شدت بیماری قلبی را تقریباً با آنفولانزا تخمین می زنند.

متولی گفت: “ما نمی توانیم واکسن کرونر را تا شش ماه آینده دریافت کنیم و بهتر است افراد را در زمینه قوانین و محدودیت های بهداشتی دنبال کنیم.”

وی گفت: در مقایسه بیماری های قلبی ، خطر بیماری های قلبی و مرگ 10 برابر بیشتر از آنفولانزا است.

معتمدان با تأکید بر استفاده ماهانه ویتامین D در تقویت بدن و جلوگیری از بیماری های قلبی گفتند: “براساس مطالعات ثابت شده است که مداوم است مصرف ویتامین D در کاهش اثرات بیماری های قلبی و مرگ بسیار مثر است. ”

وی همچنین به هم نوعان خود که مرتباً از ویتامین D استفاده می کنند توصیه کرد و افزود: کمبود این نوع ویتامین در کشور ما امری عادی است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید