بلاگ

تعداد تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر طی 7 سال پیش ۷۰ درصد افزایش یافته است

ایرج حریرچی بعد از ظهر پنجشنبه در محل راه اندازی بیمارستان هسته ای بوشهر با حکم رئیس جمهور و در قالب یک کنفرانس ویدیویی در مورد وضعیت هفده اسکن سلامت گفت: در افتتاح بیمارستان شهدای هسته ای بوشهر ، تعداد کل تخت های موجود در این منطقه به 1700 تخت خواهد رسید.

وی افزود: تعداد تخت های منطقه بوشهر قبل از سال 92 کمتر از هزار تخت بود که در دولت تدبیر امید بسیار افزایش یافته است.

حریرچی اضافه کرد: بیمارستان 110 تختخوابی بوشهر که شهداست ، به آمادگی لازم برای موارد اضطراری از جمله تخت های IP می افزاید. CU ، مرکز اورژانس و بخش های اورژانس و همچنین توانایی ارائه خدمات عمومی به عموم و عموم مردم.

وی گفت: با افتتاح این بیمارستان ، بار بیمارستان شهدای خلیج فارس به دلیل وجود بیماران کرونر برداشته می شود و مردم می توانند به سایر خدمات دسترسی پیدا کنند.

معاون وزیر بهداشت ، دانشکده های پزشکی و پزشکی اظهار داشت: 164 مرکز بهداشتی درمانی در منطقه بوشهر به طور کامل بازسازی یا مرمت شده و با احداث 12 مرکز دیگر ، کلیه امکانات بهداشتی موجود در این منطقه بازسازی و مرمت شده است.

حریرچی گفت: با افتتاح بیمارستان 110 تختخوابی شهدای بوشهر ، 85 تا 90 درصد از کل بیماران شهرستان بوشهر بهبود می یابند.

معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: یکی از مزایای تحول سلامت کاهش هزینه های درمان بیمارستان ها و تعداد زیاد بیماران در بیمارستان است. ، کمتر از 500000 نفر تام.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید