بلاگ

تهران باید حداقل 2 هفته تعطیل باشد / بیمارستان ها باید نفس بکشند.

براساس این گزارش ، محمدرضا ظفر قندی با بیان اینکه هزاران نفر در حوزه پزشکی و پرستاری به کوید 19 آلوده شده اند ، گفت: در بسیاری از بیمارستان ها از جمله سینا و امام خمینی یک سوم کادر پزشکی آلوده و نیاز به مراقبت بالا

وی افزود: در مراکز بیمارستانی ، به دلیل بار زیاد ویروس ، شدت و میزان انتقال بیماری در بین کادر پزشکی بیشتر است و عفونت یک سوم Covid 19 به این معنی است که کادر پزشکی از کار خارج است ، و اگر هیچ نیروی جایگزینی ارائه نشود ، کیفیت خدمات کاهش می یابد. ”

رئیس سازمان نظام پزشکی ایران با تأکید بر اینکه برای تأمین نیروی جایگزین باید امکانات و مشوق های لازم در نظر گرفته شود ، ادامه داد: علی رغم این که کار پزشکان و پرستاران به موقع پرداخت نمی شود و قرارداد پرستاران با مشکل روبرو است و فشار کاری بالا بیمارستان ها در بخش های عروق کرونر شایع هستند ، اما همه پزشکان و پرسنل پرستار در حال انجام وظیفه هستند و از هیچ تلاشی برای خدمت به بیماران دریغ نمی کنند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان نظام پزشکی مکاتبات زیادی در این زمینه انجام داده و امور را پیگیری می کند. وی افزود: مرحله اجرایی کار در دست دولت است و سازمان نظام پزشکی مشکلات را به مسئولان مربوطه از جمله رئیس جمهور محترم منعکس کرده است.

ظفر قندی اظهار داشت که از کادر پزشکی بسیار تقدیر و تشکر می شود ، اما در عمل بسیاری از امکانات ارائه شده برای سایر کلاسها برای حوزه بهداشت اختصاص داده نشده است. وی خاطرنشان كرد: یكی از مشكلات جدی كه ما با آن روبرو هستیم خانواده های شهدای سلامتی است كه بسیار مظلوم واقع شده اند ، زیرا وقتی نان آور خانواده شغل آزاد دارد فرزندانش این راه را ادامه می دهند اما در مورد اینها چنین نیست. جامعه پزشکی و پرستاری. با توجه به شهادت پزشکان و پرستاران همکار ، خانواده های آنها پشتیبانی نمی شوند و دچار مشکل می شوند.

رئیس سازمان پزشکی ایران با اشاره به فعالیت های این سازمان در ثبت لحظات ماندگار شهدای خدمت و مدافعان سلامت تحت عنوان کرونا گفت: علی رغم همه مشکلات ، همکاران ما در حال کار هستند و حتی پس از بیماری و در حین درمان برای مدت طولانی ضعف و تنگی نفس و علائم این بیماری بدن را فرا گرفته است ، اما آنها به محل کار خود بازگشتند و شروع به خدمت می کنند.

ظفر قندی خاطرنشان کرد: 50 درصد تخت های بخش مراقبت های ویژه توسط بیماران کرون اشغال شده است. بودن.

وی یادآور شد: این اپیدمی نیاز به پیشگیری و نظارت و درمان ندارد و این تنها وظیفه کادر پزشکی و وزارت بهداشت نیست بلکه همه دستگاه های نظامی و انتظامی و نیروهای امدادی باید وارد میدان شده و هماهنگی لازم را انجام دهند. و برای کنترل و مدیریت همکاری کنید. ” همه گیر امتحان کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید