بلاگ

جراحی‌های زیبایی که به صورت پنهانی در شرایط کرونا انجام می شوند

حمیدرضا فتحی ، در مورد درمان بیماری کرونر قلب ، گفت: “در کشور ما ، افراد از گروه های مختلف پزشکان آموزش های لازم را در زمینه اقدامات جراحی ندیده اند که می تواند منجر به بیماری شود.”

این جراح پلاستیک افزود: اگرچه فقط 350 جراح و جراح در کشور وجود دارد و همه این جراحان طبق دستورالعمل داده شده توسط اداره مربوطه در صورت بیماری کرونر قلب ، تمام اقدامات پیشگیرانه را برای جلوگیری از تاجگذاری کروناس انجام می دهند. قبل ، در حین و بعد از جراحی ارزیابی شده و آنها را در کل دنبال کنید.

دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ادامه داد: در حال حاضر جراحان تخصصی ترکیبی از جراحی ها (جراحی های متعدد) و همچنین عمل های طولانی را انجام نمی دهند.

فتحی اظهار داشت: متأسفانه هم اكنون مردم كشور تحت عمل جراحی برای انجام جراحی بر روی بدن خود قرار دارند و نه تنها از قوانین بهداشتی پیروی نمی كنند ، بلكه در جراحی های پلاستیك و زیبایی نیز متخصص نیستند و اقدامات مناسب را نیز انجام نداده اند. به موقع کلاس ها را انجام دهید. “جراحی آنها جدی است و ما اغلب مشکلاتی را می بینیم که نمی توان از آنها جبران کرد.

وی همچنین در مورد عمل جراحی های زیرزمینی به صورت عروق کرونر هشدار داد و به افزایش جراحی ها در کلیه کشورهای جهان در شرایط کرونر ، ناشی از کار از راه دور و ماندن در خانه اشاره کرد ، زیرا افراد دارای یک دوره استراحت و تعمیرات در خانه. خرج کردن. در واقع اوضاع در کشور ما متفاوت است و در ایران نه تنها زیاد نشده بلکه کاهش یافته است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید