بلاگ

خدمات وزارت بهداشت به بیماران کرونایی تحریم شده

سید مسعود خاتمی در مصاحبه با خبرنگار مجله دانش دندانپزشکی گفت: جامعه پزشکی و پرستاری بار دیگر در ارائه خدمات به بیماران کرون ثابت کرده است که با همدلی می توان مشکلات را کاهش داد.

وی با بیان اینکه وزارت بهداشت در ارائه خدمات به بیماران کرونر از هیچ خدمتی چشم پوشی نمی کند ، گفت: کشور در شرایط اقتصادی سختی قرار دارد اما وزارت بهداشت به دلیل این شرایط در میدان نبرد با کرونا قرار دارد. باید از خدمات خستگی ناپذیر این مجموعه خستگی ناپذیر قدردانی کرد.

نماینده خوانسار و گلپایگان در مجلس با بیان اینکه کادر پزشکی از ارائه خدمات مطلوب بی اطلاع نیستند ، افزود: حوزه بهداشت و درمان با حضور کادر پزشکی و پرستاری اختصاصی مشکلی در ارائه خدمات به بیماران ندارد ، آن درست است که کشور تحت تحریم است. اما متخصصان داخلی در تأمین دارو و تجهیزات مورد نیاز بیمارستانها خصوصاً در بخشهای مراقبت ویژه کوشا هستند و ما به راهنمایی کادر پزشکی افتخار می کنیم.

یکی از اعضای کمیسیون بهداشت مجلس تأکید کرد: در زمینه دارو و تجهیزات پزشکی در مراکز درمانی هیچ کمبودی وجود ندارد و کادر پزشکی در ارائه خدمات تلاش بی وقفه دارند.

خاتمی با بیان اینکه مدیریت یکپارچه در سطح کلان می تواند به کاهش بیماری کرونر قلب کمک کند ، اظهار داشت: نمی توان انتظار داشت که وزارت بهداشت در همه موارد مشکلات را برطرف کند ، بنابراین همه دستگاه ها و نهادها باید با روشی واحد به وزارت بهداشت کمک کنند.

وی گفت: مجلس شورای اسلامی ظرفیت‌های بسیاری دارد و در این بحران همراه و پشتیبان وزارت بهداشت است و با تمام توان تلاش می‌کنیم میزان تعاملات افزایش پیدا کند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید