بلاگ

درمان 75 هزار و 500 بیمار کرونر در بیمارستان های تأمین کننده اجتماعی

مصطفی سالاری در سومین جلسه ستاد “ویدا کان کرونا” افزود: برنامه 3070 که به صورت غیرحضوری 30 سرویس بیمه ارائه می دهد تا 70 میلیون بازدید را کاهش دهد ، یکی از مهمترین برنامه های این سازمان در سال جاری است. رونمایی و تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

وی گفت: هر خدمتی که وجود نداشته باشد و نیاز به مراجعه به شعب را کاهش دهد ، اقدامی م toثر در افزایش رضایت بیمه گذاران و همچنین جلوگیری از تاج گذاری تاج گذاری است.

مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی به اقدامات گروه پزشکی این سازمان در برابر کرونا اشاره کرد و گفت: مراکز درمانی این سازمان محدودیتی در پذیرش و بستری شدن بیماران کرونا ایجاد نمی کنند. ما از حداکثر ظرفیت خود برای ارائه خدمات به بیماران کرونر استفاده می کنیم.

وی با اشاره به تقویت مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی گفت: افزایش اکسیژن سازها در بیمارستان ها یکی از این اقدامات است. همچنین برای خرید 200 دستگاه تهویه و تحویل آنها به بیمارستان ها برنامه ریزی شده است.

مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی افزود: ما قول دادیم که تا پایان سال 551 تخت به تخت های مراکز درمانی این سازمان اضافه شود. در آذرماه سال جاری 138 تخت به ظرفیت تخت های بیمارستانی اضافه می شود ، که 36 تختخواب ویژه هستند “. درمان بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر ضروری است.

سالاری ادامه داد: ادارات درمان مستقیم و غیرمستقیم این سازمان تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات مطلوبی را به بیمه شدگان ارائه دهند. در قسمت پرداخت مطالبات مراکز درمانی پیمانکاری ، ما در پایان ماه اکتبر با این مراکز به توافق رسیدیم که در تاریخ این سازمان بی سابقه است.

امیرعباس منوچهری معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: 15 درصد بیماران کرونر در بخش های ویژه این سازمان بستری هستند و 78 درصد از کل بیماران بستری از این طریق بیمه می شوند سازمان.

وی با اشاره به افزایش تخت های بیمارستانی در پایان سال افزود: بیشتر تخت ها مربوط به استان های محروم است.

هادی ذوبده شیرکوهی ، معاون منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه اظهار داشت: حمایت از کارمندان و گروه های ذینفع و رعایت پروتکل های بهداشتی در واحدهای اجرایی یکی از مهمترین ماموریت های این معاون گفت: تهیه دستورالعمل ها و بسته های آموزشی کرونا یکی از این اقدامات است.

وی افزود: تاکنون 12000 همکار در این سازمان به ویروس کرونا آلوده شده اند که 10 هزار نفر از آنها در بخش درمان هستند و متأسفانه 38 همکار درگذشته اند.

مهدی شکوری مدیر کل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی نیز در تشریح اقدامات اخیر معاون بیمه این سازمان در هفته گذشته گفت: مشاوره پزشکی ، تعلیق موقت روند ارائه بیمه شده به کمیسیون پزشکی ، تعلیق موقت معاینات پزشکی در ابتدای بیمه برای انعقاد قرارداد متقاضیان بیمه غیر اجباری ، رانندگان ، کارگران ساختمانی و غیره ، تعلیق ارائه بیمه شده به مقامات پزشکی ، از جمله این اقدامات. این است.

وی تعلیق بازرسی ها و تشکیل جلسات کمیته ثبت نام را برای شرایط خاص فقط از دیگر اقدامات انجام شده توسط معاون بیمه سازمان تأمین اجتماعی در راستای محدودیت های جدید مصوبات اخیر از مقر کرونا عنوان کرد. .

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید