بلاگ

دستگاه ها باید مطابق با تصمیمات ستاد ملی ضد کرونا باشند.

به گزارش این خبرگزاری ، مهدی عیسی زاده با ابراز تقدیر و رضایت از اقدامات وزارت بهداشت در زمینه مقابله با بیماری عروق کرونر قلب ، افزود: بدون شک مقابله با این بیماری توسط یک وزارتخانه و همه دستگاه ها امکان پذیر نیست باید همکاری کنند. با کادر پزشکی همکاری نکنید ؛ تلاش های وزارت بهداشت پاسخگوی مشکلات نیست.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس ادامه داد: قوای سه گانه و همه مردم برای مبارزه با کرونا باید با وزارت بهداشت همکاری کنند ، بدون شک همکاری می تواند منجر به کاهش تعداد بیماران و مرگ و میر ناشی از تاج در جامعه.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: پیروی از دستورات ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت برای همه دستگاه ها اجباری است ، زیرا توجه به این موضوع می تواند نقش موثری در کاهش مشکلات داشته باشد ، در غیر این صورت سهل انگاری باعث افزایش کوید می شود 19 در جامعه اتفاق می افتد.

وی با تأکید بر همکاری مجلس با وزارت بهداشت علیه کرونا گفت: انتظار می رود مردم به دستورالعمل های ستاد مبارزه با فساد کرونا توجه و محدودیت ها را رعایت کنند در حالی که از مسئولان خواسته می شود کلیه موارد لازم و موارد حقوقی را در نظر بگیرید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید