بلاگ

ردیابی فعال بیماران کرونا در تعطیلات دو هفته ای در تهران.

به گزارش این خبرگزاری ، شورای فرماندهی ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا پایتخت عصر روز گذشته (سه شنبه) با هدف برنامه ریزی برای اجرای طرح محله سردار سلیمانی در سالن شهید بهشتی تشکیل جلسه داد.

در ابتدای جلسه علیرضا زالی از طرح سردار سلیمانی به عنوان یکی از گسترده ترین برنامه های اجتماعی کشور نام برد که چند وجهی و پیچیده است و با همگرایی و مشارکت نهادهای مختلف (دانشگاه ها ، شهرداری ها ، بسیج ، سپاه و سایر م institutionsسسات).

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران خاطرنشان کرد: هرچه همگرایی بیشتر دوستان در محیط وجود داشته باشد موفقیت بیشتری نیز حاصل خواهد شد و امیدواریم همانطور که شهید سلیمانی همیشه در اوج تهدیدات فرصت هایی ایجاد می کرد ، این پروژه نیز مثبت و نتایج موثری در کنترل Quid 19 “e.

زالی با اشاره به مشارکت 400 تیم عملیاتی متشکل از پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در اجرای مرحله اول این پروژه ، گفت: ایجاد پرونده مختصات دقیق آخرین وضعیت بیماران در هر محله محور اصلی این امر است پروژه ” برنامه ریزی و تصمیم گیری بسیار مهم است.

وی ردیابی فعال بیماران را از جمله م componentsلفه های این طرح دانست که منجر به شناسایی عروق کرونر مثبت با مشاهده تماس نزدیک بیماران می شود و بر اهمیت قرنطینه و جداسازی بیماران شناسایی شده در محله ها به منظور نظارت بر قرنطینه و امکانات اقامتی را فراهم کنید. Rebellion بیمار مکانیزمی است که برای اطمینان از شکسته شدن قرنطینه در خانه طراحی شده است.

فرمانده مرکز مقابله با تاج با اشاره به مشارکت کلیه نهادهای ملی در اجرای این طرح ملی خواستار شناسایی کلیه مکانهایی شد که به طور بالقوه می توانند به واحدهای مراقبت از قرنطینه در مناطق مختلف تبدیل شوند.

وی افزود: در این واحدهای مراقبت موقت افرادی که آزمایش کرونا مثبت دارند بدون علامت هستند و از امکانات لازم برای انزوا و قرنطینه در منزل برخوردار نیستند بستری می شوند که این امر شیوع بیماری را کاهش می دهد و در نتیجه بار بیماران بیمارستان را کاهش می دهد.

زالی خواستار شناسایی بیماران کرونر با مشکلات معیشتی و گروه های پرخطر (افراد معلول ، افراد مبتلا به بیماری های زمینه ای ، افراد مسن ، قربانیان تاجگذاری) در هر محله به منظور کمک صادقانه و حمایت هوشمندانه و جلوگیری از بیماری های پرخطر شد. گروه های خطر از ترک. و برای انجام کارهای روزمره و در نتیجه کاهش عوارض و مرگ و میر از خانه آسیب پذیر است.

وی به ردیابی و اجرای فعالانه نظارت با استفاده از فن آوری های جدید اشاره کرد. وی تعطیلی دوهفته ای تهران را بهترین زمان برای پیگیری دانست زیرا فعالیت های شهری حداقل است و فرصتی طلایی برای اجرای موثر و کارآمد طرح محله سردار سلیمانی است.

زالی به اطلاعات طرح سردار سلیمانی از طریق رسانه های عمومی و تولید محتوای آموزشی قرنطینه در خانه اشاره کرد و یادآور شد: این طرح ملی به طور همزمان در کل کشور و براساس مطالعات اپیدمیولوژیک در بهترین شرایط و در صورت اجرای موفقیت آمیز این طرح اجرا می شود. بعد از چهل روز ظاهر می شود

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید