بلاگ

روسای بیمارستان های پایتخت درباره اوضاع کرونا صحبت کردند.

وی به نقل از این خبرگزاری گفت: “آمار نشان می دهد بیش از 95٪ بیمارانی که به موقع برای دریافت معالجه به بیمارستان رسیده اند بهبود یافته اند.”

رئیس مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) در برنامه اصلی امشب ، یکشنبه شب ، خبر گفت: “آمارها نشان می دهد بیش از 95٪ بیمارانی که به موقع برای درمان به بیمارستان رسیده اند بهبود یافته اند. ”

خسرو صادق نیت افزود: بیماران نباید از بیمارستان بترسند ، زیرا دیر رسیدن به بیمارستان اثر درمان را کاهش می دهد.

مدیر مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) گفت: آنچه در موج سوم بیماری شاهد آن هستیم ، ویزیت و حضور اعضای خانواده است ، گاهی اوقات در یک اتاق سه تخته ، همه اعضای یک خانواده در حال حاضر و متاسفانه اکثر مبتلایان به بیماری زمینه ای شاهد مرگ آنها بودند. ” ام

وی با توصیه به رعایت قوانین و مسافت از راه دور ، افزود: تجربه نشان داده است که پرهیز از مهمانی ها و مجالس و شرکت نکردن در مجامع قطعاً میزان بیماری را کاهش می دهد و زنجیره انتقال بیماری را می شکند.

رئیس مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) گفت: من به شما اطمینان می دهم كه در بیمارستان های دانشگاهی ، دارو و درمان بر اساس اطلاعات صحیح علمی تجویز می شود و ما از داروهایی كه اثربخشی آنها تأیید نشده استفاده نمی كنیم و همه داروها تحت پوشش هستند ایمن و صبور حدود 10٪ هزینه دریافت می شود و حتی اگر بیماران بیمه نباشند ، آنها خدمات را با نرخ دولتی دریافت می کنند.

صادق نیت افزود: از نظر تجهیزات و داروها وضعیت بسیار مطلوبی داریم و کارهای زیادی در این زمینه انجام شده است.

رئیس بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) همچنین با اشاره به اینکه افزایش موارد بیماری و عفونت به دلیل انجام آزمایشات بیشتر است ، گفت: تمام داروهایی که در دنیا به عنوان داروهای موثر شناخته می شوند در همه ما موجود است بیمارستان ها و اینها داروهای بیمارستانی هستند که مطابق با مقررات پزشکی تجویز می شوند و با توجه به شرایط و سن بیمار استفاده می شوند.

تقی ریاحی افزود: در شرایط فعلی کشور علت اصلی مرگ بیماران کرونر عدم مراجعه به موقع به بیمارستان است.

حمیدرضا گودرزی ، رئیس کمیته اجتماعی ستاد مبارزه با فساد کرونا در کلانشهر تهران نیز در ارتباط تصویری با این برنامه ، با اشاره به همکاری بسیار خوب مردم در رعایت ممنوعیت ترافیک از 21 تا ساعت 4 صبح آنها اعلام می کنند که مرتکب تخلف شده اند و 200 هزار تومان جریمه می شوند.

محمد طالب پور ، رئیس بیمارستان سینا نیز از کاهش تعداد بستری ها در روزهای اخیر خبر داد و گفت: “این محدودیت ها جان بسیاری از هموطنان را نجات می دهد و تعداد بیماران نسبت به قبل و به نصف کاهش یافته است. تعداد مرگ در چند روز ” سیر کم می شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید