بلاگ

شرح محدودیت های جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا

علیرضا رئیسی که شنبه شب در یک برنامه گفتگوی ویژه خبری در شبکه خبر حضور داشت ، افزود: “این تصمیمات برای 31 مرکز استان گرفته شده است و همچنین ستاد استان اختیار تبدیل شهرها به صورت متراکم را دارد. ساکن در مرکز استان “. در نظر گرفتن.

وی ادامه داد: این محدودیت ها برای همه مشاغل اعمال می شود و از ساعت 18 بعد از ظهر به مدت یک ماه از 11 نوامبر تا 11 دسامبر بسته خواهد شد ، به استثنای مشاغل ضروری برای افرادی مانند بیمارستان ها ، مراکز بهداشتی ، درمانگاه ها ، داروخانه ها، آتش نشانی ها، داروخانه ها “. غذا سوپرمارکت ها را پوشش خواهد داد.

رئیسی همچنین در مورد رستوران ها گفت: رستوران ها با مهمانداری تعطیل می شوند و فقط در خارج فعالیت می کنند.

وی افزود: مطابق دستورالعمل هایی که قبلاً در 25 مرکز استان اجرا شده است ، مشاغل گروه های 3 و 4 که تا 14 نوامبر بسته بودند ، این محدودیت همچنان پابرجاست و به گروه اضافه می شود کار 2 تا سه شنبه 11 نوامبر “. شد.

معاون وزیر بهداشت ادامه داد: 89 شهر که در شرایط بحرانی قرار داشتند شامل این مراکز هستند.

رئیسی با اشاره به اینکه سالن های آرایش مو در شهرهایی که قبلاً تعطیل بودند تا 14 نوامبر مجاز به فعالیت نبودند ، اظهار داشت: آرایشگاه ها از 15 نوامبر ساعت 18 اجازه فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه تصمیم در ستاد ملی آنتی کرونا باید با اجماع اتخاذ شود ، افزود: موضوع بیشتر بررسی می شود و هفته آینده تصمیم گیری می شود.

معاون وزیر بهداشت در مورد احتمال تعطیلی دو هفته ای در تهران گفت: “هر موضوعی که پیش بیاید ابتدا توسط کمیته ها بررسی می شود و سپس به ستاد ملی ارجاع می شود. موضوع تعطیلی دو هفته ای در تهران اصلاً مطرح نشده است. ” ما این طرح را انکار می کنیم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید