بلاگ

شرکت های هواپیمایی که پروتکل ها را رعایت نکردند جریمه شدند.

محمد اسلامی در حاشیه سفر وزیر بهداشت به وزارت راه و شهرسازی در حاشیه سفر وزیر بهداشت به وزارت راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما به وزارت راه و شهرسازی اطلاع دادیم و الکترونیکی سازی فرآیندهای این وزارتخانه.

وی افزود: در حال حاضر 82 درصد فرآیندهای مربوطه در مراجعات عمومی به وزارت راه و شهرسازی به صورت الکترونیکی انجام شده است که دستور داده ایم به سرعت 100 درصد رسیده و مراجعه حضوری به طور کامل از بین برود.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: از دیگر مواردی که وزیر بهداشت در جریان قرار گرفت ، جزئیات اجرای پروتکل های بهداشتی و روابط اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی ضد کرونا در مورد حمل و نقل عمومی بود.

اسلامی ادامه داد: در پروازهای داخلی ، از اول نوامبر ، شرکت های هواپیمایی موظف به فروش بلیط تا 60 درصد ظرفیت هواپیما هستند و مسافران در یک صندلی خالی می نشینند.

به گفته وزیر راه ، علاوه بر خطوط هوایی ، شرکت های حمل و نقل ریلی و جاده ای پروتکل ها را رعایت کرده اند و آن شرکت های حمل و نقل مسافر از جمله ریلی ، هوایی و جاده ای که پروتکل ها را رعایت نکرده و آنها را نقض نکرده اند ، جریمه شد علاوه بر این ، آن دسته از پرسنل و کارمندان بخش حمل و نقل که پروتکل ها را رعایت نکردند نیز به هیئت تخلفات اداری معرفی شدند.

اسلامی با تأکید بر اینکه به هیچکس اجازه نمی دهیم با سلامتی مردم بازی کند ، تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی با همکاری وزارت بهداشت ، دارو و تجهیزات را از سراسر کشور تحویل داده و همچنین آنها را به داخل کشور انتقال داده است. .

وزیر راه تأکید کرد: ما برای کسانی که ارتباط مستقیمی با مردم ، به ویژه رانندگان حمل و نقل عمومی دارند ، جاده های تست سریع فراهم کرده ایم تا حمل کننده نباشند. به محض رسیدن کیت های تست کرونا ، پس از آموزش های لازم به مجریان پروژه ، آزمایش سریع رانندگان عملیاتی می شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید