بلاگ

شهرهای نارنجی محدودیت تردد خواهند داشت

علیرضا رئیسی ، سخنگوی ستاد ملی ضد کرونا ، در برنامه اصلی امروز گفت: “از این روز به بعد ، همه شهرهای نارنجی ، صرف نظر از جمعیت ، از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر تحت محدودیت های ترافیکی قرار دارند.” با توجه به نگرانی در مورد زمان شب در تعطیلات ، در روزهای 19 و 20 دسامبر ، فعالیت کلیه اصناف به ساعت 6 بعدازظهر محدود می شود.

وی افزود: یکی از مشکلات اصلی در مترو حمل و نقل عمومی است که پیشنهاد شده تعداد اتوبوس ها افزایش یابد. پس از محدودیت ها ، شاهد آرامش نسبی در جامعه و بیمارستان ها هستیم.

رایس گفت: “از هفته گذشته هزاران مرگ و میر کاهش یافته است و این با تعداد بیشتری محقق شده است.” در صورت عدم رعایت محدودیت ها ، بالاترین نقطه بیماری را تا پایان ژانویه مشاهده خواهیم کرد.

سخنگوی آژانس ملی مبارزه با فساد اداری (کرونا) گفت: ما از اصناف تشکر می کنیم که به دلیل سلامتی همسایگان خود سه هفته فعالیت خود را تعطیل کردند و افسوس که مدتی است این ضرر از دست رفته است. کادر پزشکی پس از چند هفته خویشتنداری در حال استراحت هستند و این موفقیت باید جدی گرفته شود.

وی افزود: “مرگ و میر در کشورهای پیشرفته مانند آلمان ، ایالات متحده و فرانسه بسیار زیاد است.” تعداد مرگ و میرهای کرونا در ایالات متحده روزانه 3000 نفر است که در فرانسه 800 نفر است.در کشورهایی مانند کره و ژاپن به دلیل قانونی بودن تعداد کشته ها بسیار کم است.

رایس گفت: “اگرچه چاره ای جز اعمال محدودیت نداریم ، اما با محدودیت و تجاوز نمی توانیم خیلی جلو برویم و به مدت یك سال با ویروس کرونا قادر به انجام این كار نخواهیم بود.”

وی افزود: شستن دست ها ، صورت و فاصله اجتماعی بسیار مهم است ، اما در خانه کار زیادی ندارد ، علی رغم پوشیدن ماسک ، در خانه بودن خطر بیماری بالایی دارد ، واکسن نیز م effectiveثر است و اگر واکسن است باید ادامه یابد.

رئیسی گفت: “ما محدودیت های خاصی را برای شهرهای قرمز وضع کرده ایم.” به طور خاص ، محدودیت ها افزایش پیدا نکردند ، اما پیروی از محدودیت ها نزدیک به هشتاد و نود درصد بود و تعداد آنها از 34 به 12 شهر افزایش یافت. کرونا در گیلاندا قیامی دارد ، اما قیام در مازندران تحت کنترل است.

سخنگوی آژانس ملی مبارزه با فساد اداری (کرونا) همچنین با بیان اینکه آزمایش ها در حال افزایش است ، گفت: ما هنوز 100000 آزمایش دریافت نکرده ایم و این حدود 70000 آزمایش در روز است ، اما کمبود تست نداریم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید