بلاگ

عدم تایید مبتلا شدن پزشک ایرانی در غرب ایران به ویروس انگلیسی

کیانوش جهانپور، با اشاره به اعلامیه های وزیر بهداشت و معاون وزیر بهداشت در دو روز گذشته ، تصریح کرد که در چند روز گذشته اخبار خبری در رسانه ها منتشر شده و در مورد احتمال تاج انگلیس توسط همکار پزشکی انگلیس در غرب صحبت شده است. این مشکل تأیید نشده است و موارد این نسخه جدید ویروس کرونا در یکی از بیمارستان های خصوصی تهران شناسایی شده و سایر موارد مشکوک در آزمایشگاه های ارجاع در توالی ژنتیکی در حال بررسی است و هنوز موارد جدیدی ثبت نشده است.

وی افزود: موارد مشکوک و ارتباط نزدیک با وی بارها در کردستان مورد آزمایش قرار گرفته است و حدود 240 نفر که در حال حاضر با اولین مظنون در ارتباط هستند همکار یک پزشک انگلیسی بوده اند که خوشبختانه هیچ اثری از تاج جهش یافته انگلیسی پیدا نشده است.

جهانپور تأکید کرد: “همانطور که بارها و بارها از رسانه ها و رسانه ها خواسته شده است ، این پیام در یک منبع ناشناخته و غیر رسمی منعکس می شود یا افرادی را در بخشهای مختلف موضوع ، به ویژه ، به ویژه ، به ویژه ، به طور خاص شامل می شود. برحذر بودن.

وی ادامه داد: انتشار موارد فاقد سند و حدس و گمان زمینه نگرانی برای مردم غیرضروری را فراهم می کند ، در حالی که منبع اعلامیه ها و اظهار نظرها مشخص است و وزارت بهداشت مورد نیاز و به موقع است. از طریق کانال های رسمی کار کرده و ادامه خواهد داد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید