بلاگ

لزوم تعریف جایگاه نیروهای جهادی در بیمارستان ها

علیرضا زالی در دیدار با اعضای قرارگاه بهداشت جهادگران نرجس خاتون (س) با اشاره به گسترش خدمات ارائه شده توسط این اردوگاه در برخی از استان ها ، اظهار داشت: طبق گزارشاتی که تاکنون ارائه شده است ، به نظر می رسد این اردوگاه یک مدل جهادی است. در زمینه ارائه خدمات عمومی موفق بوده است.

وی با اشاره به اهمیت مستندسازی فعالیت های قرارگاه نرجس خاتون (س) گفت: بخشی از مستندات شما باید در زمینه شکل گیری ، ماهیت ، هویت و اعتبار این اردوگاه جهادی باشد.

زالی حضور نیروهای این قرارگاه در بیمارستان ها را مفید دانست و افزود: گروه نرجس خاتون هر زمان بیمارستان ها در معرض خطر باشند حضوری کارآمد و موثر دارند و متناسب با شرایط بیمارستان خدمات ارائه می دهند.

فرمانده ستاد کرونا در کلانشهر تهران اظهار داشت: برای جلوگیری از همپوشانی و سرپرستی در بیمارستان برای اردوگاه نرجس خاتون (س) هویت و موقعیت مشخصی در بیمارستان ها لازم است. نحوه کار با کادر پزشکی و افراد ، نحوه ارائه خدمات و چگونگی برنامه ریزی منطقی از مواردی است که برای موثر بودن باید روشن شود.

وی با اشاره به اعزام بیش از 800 نیروی جهادی به بیمارستان های دور سوم قرارگاه ، گفت: افزایش نیروها نشان دهنده عملکرد خوب گسترش سازمانی قرارگاه نرجس خاتون است. همچنین انتظار می رود اقدامات نسبت به دور اول ، خاص و منظم تر باشد.

زالی تنوع خدمات را در سه دوره فعالیت اردوگاه ارزیابی کرد و افزود: با همکاری ستاد و قرارگاه می توان برنامه ای را برای تولید مثل ، مدل سازی و تجدید چاپ برای دستیابی به اقدام فرهنگی مشترک در این زمینه تدوین کرد. ”

وی در پایان با تأیید از منحصر به فرد بودن مدل ارائه خدمات پایگاه نرجس خاتون (س) در جهان ، تصریح کرد: باید امکان افزایش بهره وری مطلوب نیروهای جهادی برای افزایش کیفیت ارائه خدمات فراهم شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید