بلاگ

لیست هتل ها به کمپ پشتیبانی شهید سلیمانی اعلام شد.

به گفته این خبرگزاری ، پیرحسین کولیوند ، مسئول پشتیبانی از پروژه آموزش مدیریت ، بیماری و انزوا کرونا (پروژه شهید قاسم سلیمانی) ، از تهیه لیستی از هتل ها و مهمانسراها برای قرنطینه بیماران کرونا و افزود: وزارت جهانگردی و دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور لیستی از هتل ها و مستمری هایی را که توانایی ایجاد مکان مناسب برای قرنطینه را دارند تهیه می کنند و به رئیس دانشگاه ها دانشگاهها برای استفاده از هموطنان خود.

رئیس سازمان اورژانس کشور تأکید کرده است که هدف از این طرح قرنطینه ایزوله نمودن بیماران است. قرنطینه افراد در محیط هایی مانند هتل باعث حفظ کرامت هموطنان ما می شود و افرادی که توان اقتصادی ندارند و نمی توانند قرنطینه را رعایت کنند ، این طرح کمک خواهد کرد.

ایزدی ، مدیر کل وزارت میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی ، نیز در جلسه سه شنبه گذشته (25 دسامبر) با رئیس پروژه حاج قاسم سلیمانی (آموزش ، تشخیص بیماری و مدیریت جداسازی کرونا) اعلام کرد و دبیر انجمن هتلداران ایران. هتل های توریستی ایران تمایل خود را برای قرنطینه بیماران مبتلا به بیماری کرونر قلب اعلام کرده اند. این مجموعه با 50 واحد اقامتی که قبل از انقلاب به عنوان هتل های توریستی شناخته می شد و اولین هتل هتل زنجیره ای در ایران محسوب می شد ، اکنون متعلق به شرکت سرمایه گذاری گردشگری ایران است که وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان امنیت اجتماعی. قدمت برخی از این هتل های بازسازی شده بیش از نیم قرن است. در بعضی از شهرها هتل های توریستی تنها محل اقامت گردشگران هستند.

دبیر انجمن حرفه ای هتلداران ایران همچنین لیستی از هتل های خصوصی از یک تا سه ستاره را که به بیمارستان های تاجی تبدیل می شوند ، به وزارت بهداشت اطلاع داده است.

کامیار اسکندریون درباره تعداد هتل هایی که به عنوان تسهیلات تاج گذاری استفاده می شود ، گفت: “این آمار در حال تکمیل است.” فرصت کمی داشتیم ، با این وجود چندین هتل در این مدت محدود داوطلب شدند. بنابراین ، ما ترجیح می دهیم این پروژه را در دو مرحله ادامه دهیم. در اول ، ما تعداد افرادی را که داوطلب شده بودند در پایگاه پشتیبانی پروژه شهید قاسم سلیمانی معرفی کردیم ، بنابراین ما می توانیم جزئیات بیشتری را ارائه دهیم و مرحله بعدی را با داوطلبان بالقوه بعدی پیگیری کنیم.

وی در مورد توزیع جغرافیایی هتل های داوطلب در کرونا گفت: در برخی استان ها سه تا چهار واحد در دسترس بودن خود را اعلام کرده اند ، در حالی که در برخی از استان ها هنوز هیچ واحد اقامتی آمادگی خود را برای تبدیل شدن به خانه اعلام نکرده است. نقاهت “.
وی در پاسخ به این سال که کدام گروه از هتل ها به بیماران کرونا تبدیل می شوند و آیا در طول پروژه از هتل های چهار و پنج ستاره خصوصی استفاده می شود ، وی گفت: “ردیف مورد بحث هتل های یک تا سه ستاره است ، اما هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند. در صورت لزوم چهار و پنج ستاره. در حال حاضر ، گروه جهانگردی ایران به این پروژه پیوسته است ، اما مشکل این است که برخی از آنها ظرفیت اقامتی محدودی دارند و در محدوده شهر قرار ندارند. استاندارد این اقامتگاه ها برای تبدیل شدن به خانه نقاهت بیماران باید توسط قرارگاه پشتیبانی شهید قاسم سلیمانی تأیید شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید